TURP – Відновлення

Після трансуретральної резекції передміхурової залози (ТУРП) вам, як правило, доведеться відновитись в лікарні за один-три дні, перш ніж ви зможете повернутися додому.

Перебуваючи в лікарні, ви можете отримувати рідини безпосередньо в вену (внутрішньовенно), поки ви не відновитесь від анестетика, і ви зможете їсти і пити.

Ви не повинні зазнавати жорсткого болю, але може виникнути якийсь дискомфорт і спастики сечового міхура (сутички) від катетера, що залишається на місці, тому що ваша уретра (трубка, яка несе сечу з тіла) буде набрякла і болить.

Очищення після TURP

Ви зможете йти додому після того, як ви видалите катетер, і ви зможете нормально мочитися. Перш, ніж ви вийдете, ви отримаєте поради щодо відновлення. Наступне призначення, щоб перевірити ваш прогрес, слід зробити кілька тижнів пізніше.

Спочатку ви не зможете нормально сечовипускати, тому що ваш сечівник буде набряклий. Катетер, що використовувався для змивання сечового міхура під час операції, залишається на місці на деякий час, щоб ви могли пройти сечу, доки набряк не знизиться.

Відновлення вдома

Протягом дня після операції вода може бути закачана через катетер для очищення сечового міхура і позбавлення від тромбів та інших сміття. Це, як правило, не болюче, але може зробити ваш сечовий міхур незвично повним.

Після 24-48 годин катетер буде знятий, щоб перевірити, чи ви можете пройти сечу, і зможете їхати додому. Нормально знайти сечовипускання незручно і важко контролювати як мінімум через кілька днів після видалення катетера.

Якщо ви все ще не можете пройти сечу, можливо, доведеться повторно вставити катетер. Ви зможете йти додому з катетером, який ще є на місці, і буде зроблено зустріч, щоб видалити його через кілька днів чи тижнів пізніше.

Дізнайтеся, як жити за допомогою катетера з сечею для отримання інформації про догляд за вашим катетером.

Звичайно почувати себе втомленим і під погодою через тиждень-два після того, як у вас є TURP. У більшості чоловіків це відбувається після цього часу, але вам потрібно буде простежити на два місяці.

Протягом перших кількох тижнів ви не повинні піднімати або переміщати будь-які важкі об’єкти (включаючи покупки) або виконувати будь-які важкі вправи. Якщо можливо, попросіть друзів або членів родини, якщо вони можуть допомогти навколо будинку.

Як тільки ви відчуваєте себе в змозі, ніжна вправи, такі як ходьба, допоможуть зберегти кров циркуляцію та знизити ризик утворення згустків крові у ваших ногах.

Повернення до вашої звичайної діяльності

Випиваючи багато води, коли ви відновлюєтеся, це може допомогти зменшити ризик інфікування сечовивідних шляхів (UTI) і допомогти очистити кров від сечі. Ви також можете порадити робити деякі вправи на тазовій поверхні для поліпшення контролю пухлини.

Кров у вашу сечу

Коли звернутися за медичною допомогою

Будь-який біль, як правило, можна лікувати, приймаючи знеболюючі препарати, такі як парацетамол або ібупрофен.

Зазвичай він триває від трьох до шести тижнів, щоб повністю відновитись від ТУРП. Ваш хірург або ГП повідомить вас про те, коли безпечно повернутися до звичайної діяльності.

Коли ти можеш повернутися до роботи, це багато в чому залежить від вашої роботи. Наприклад, хтось, хто працює в офісі, може повернутися до роботи раніше, ніж той, хто виконує важку ручну роботу.

У більшості випадків вам буде запропоновано пройти від трьох-чотирьох тижнів від роботи.

Ваш хірург або ГП скажуть вам, коли вони відчувають, що це безпечно для вас, щоб їхати знову, що, як правило, коли ви можете комфортно здійснювати екстрену зупинку.

Деякі люди досягають цього етапу приблизно через тиждень, а інші можуть не мати змоги їздити на місяць і більше.

Ймовірно, це буде через три-чотири тижні після операції, перш ніж почувати себе досить комфортно, щоб займатися сексом.

Після того, як у вас є ТУРП, це нормально іноді помічати кров у вашої сечі. Близько тижня-двох після операції кількість крові може збільшитися, коли шквалі вашої простати відпадуть.

Пити багато рідини допоможе змити будь-яку кров або маленькі тромби крові з вашого сечового міхура.

Якщо підвищена кров у сечі триватиме довше 48 годин, зверніться до лікарні.

Поки ви відновлюєтеся, вам слід звернутися до клініки лікарні або до лікаря, якщо ви розвинуте

Ці симптоми можуть бути ознакою проблеми, такої як внутрішня кровотеча або інфекція сечі, яка потребує лікування.

08/06 /

08/06 /

Поради щодо повернення до норми після операції