Spina bifida – причини

Причина спіна біфіда невідома, хоча виявлено ряд речей, які можуть збільшити ризик розвитку захворювання.

Недостатня кількість фолієвої кислоти під час вагітності є одним з найважливіших чинників, які можуть збільшити ваші шанси мати дитину зі спиною біфіди.

Фолієва кислота – це вітамін, який природно зустрічається в деяких продуктах харчування, таких як брокколі, горох та коричневий рис. Він також доданий до продуктів харчування, таких як сніданки та таблетки фолієвої кислоти, які можна придбати у аптеках, супермаркетах та магазинах охорони здоров’я.

Недолік фолієвої кислоти

За оцінками, прийом фолієвих кислотних добавок до зачаття і вагітності може запобігти виникненню семи з 10 випадків дефектів нервової трубки, таких як spina bifida.

Точно, як фолієва кислота допомагає запобігти спіна біфіда, все ще залишається невизначеною. Це може вплинути на форму клітин і тканин у що розвивається дитини.

Історія сім’ї

Прочитайте профілактику spina bifida для отримання додаткової інформації та поради щодо добавок фолієвої кислоти та фолієвої кислоти.

Наявність члена сім’ї з дефектом нервової трубки, такими як spina bifida, збільшує ваші шанси мати дитину з spina bifida.

Якщо ви раніше мали дитину з spina bifida, ваш ризик виникнення інших дітей із захворюванням значно підвищений – від менш ніж 1 на 1500 до 1 в 25.

Якщо у вас є сімейна історія spina bifida, дуже важливо, щоб ви приймаєте високу дозу фолієвої кислоти, призначену вашим лікарем, перш ніж вагітність і принаймні перші 13 тижнів вагітності.

Вживання певних ліків під час вагітності було пов’язане з підвищеним ризиком виникнення spina bifida та інших вроджених вад.

Два ліки, особливо пов’язані з spina bifida, – це вальпроат і карбамазепін. Вони найбільш широко використовуються для лікування епілепсії, але також використовуються для лікування деяких психічних захворювань, таких як біполярний розлад.

Лікарі постараються уникнути призначення цих ліків, якщо є шанс, що ви можете завагітніти під час їх прийому, але вони можуть знадобитися, якщо альтернативи не є ефективними.

Ліки

Рекомендується використовувати надійну форму контрацепції, якщо вам потрібно приймати одне з цих ліків та не планувати вагітність.

Генетичні умови

Ожиріння

Скажіть своєму лікарю, якщо ви думаєте про спроби дитині, і вам потрібно приймати одне з цих ліків. Вони можуть знизити дозу вашої медикаментозної терапії та призначати добавки фолієвої кислоти у нормі, що перевищує норму, щоб зменшити ризик виникнення проблем.

Якщо ви не впевнені, чи може деякий лікарський засіб вплинути на вашу вагітність, перед тим, як приймати його, зверніться до лікаря, акушерки чи фармацевта.

Ви ніколи не повинні припиняти прийом призначеного ліки, крім випадків, коли це буде зроблено вашим лікарем або іншим кваліфікованим медичним працівником, відповідальним за вашу допомогу.

Деякі випадки спіна bifida відбуваються як частина генетичного стану, що впливає на хромосоми (пучки генетичного матеріалу, що знаходиться в клітинах).

Кожна клітина в організмі зазвичай містить 23 пари хромосом, але іноді щось йде не так, а дитина закінчується трьома версіями конкретної хромосоми.

Ці умови включають синдром Патау, синдром Едвардса та синдром Дауна.

Додаткові тести, такі як амніоцентез (де зразок амніотичної рідини видаляють та випробовують) можуть проводитись під час вагітності, якщо у вашої дитини з’являється spina bifida, і вважається, що це може відбутися разом з одним із цих станів.

Жінки, що страждають на ожиріння, частіше мають дитину зі спиною біфіди, ніж ті, що мають середню вагу.

Діабет

Бути ожирінням означає, що у вас індекс маси тіла (ІМТ) становить 30 або більше. Ви можете використовувати здоровий калькулятор ваги для розробки вашого ІМТ.

Жінки з діабетом можуть мати підвищений ризик народження дитини зі спиною біфіди. Це може бути пов’язано з надмірним вмістом глюкози у крові, що перешкоджає розвитку дитини.

26/01 /

26/01 /

Дізнайтеся, які рецепти та аптечні заходи безпечні для вагітності