Іхтіоз

Іхтиоз є довгостроковим станом, що призводить до наполегливої ​​товстої, сухої, “рибної” шкіри. Лікуватися не існує, але щоденна процедура догляду за шкірою, як правило, тримає симптоми легкими і керованими.

Більшість людей з іхтіозом успадкували від свого батька певний дефектний ген. Знаки та симптоми успадкованого іхтіозу з’являються при народженні або протягом першого року життя.

Цей дефектний ген впливає на швидкість відновлення їх шкіри – або пролиття старих клітин шкіри занадто повільне, або клітини шкіри відтворюються набагато швидше, ніж вони можуть пролити стару шкіру. У будь-якому випадку це спричиняє наростання грубої шкіри.

Іхтіозу також можна придбати у дорослому віці, викликаному розвитком певних станів здоров’я.

Найбільш поширеним типом успадкованого іхтіозу є іхтіоз вульгарний, який страждає приблизно 1 на 250 осіб. Ознаки та симптоми включають

Інші успадковані форми іхтіозу дуже рідкісні і включають в себе

Іхтіоз вульгарний

Іхтіоз може розвинутися, якщо дитина народжується з блискучою жовтою мембраною (колодіальна мембрана), яка проливається протягом першої тижня життя. Коли мембрана пролила, може розвинутися один із наступних типів іхтіозу

У важких випадках вродженої ichthyosisform erythroderma, дитина також може мати падіння нижніх повік (ектропіон), м’яка випадання волосся і щільна шкіра на пальцях.

Придбаний іхтіоз, як правило, розвивається у дорослому віці і не успадковується. Як правило, це пов’язано з іншою хворобою, такими як

Іхтіозу немає лікування. Лікування включає в себе зволожуючий і відшарування шкіри щодня, щоб запобігти сухості, лущення, тріщин і наростання клітин шкіри.

Деякі з найбільш поширених форм іхтіозу легкі і поліпшуються влітку.

Ваш дерматолог (спеціаліст зі шкіри) призначить або рекомендує відповідні емульгатори, які можуть бути кремом, маззю, лосьйоном або маслом для ванни.

Інші типи успадкованого іхтіозу

Ви можете знайти таку пораду корисною

Ваш дерматолог може порекомендувати пілінгові креми, такі як саліцилова кислота, для пом’якшення та зволоження шкіри. Однак деякі люди можуть знайти ці продукти подразнюють їх шкіру.

Людям із важким іхтіозом може знадобитися кілька годин на добу догляд за шкірою. Вони можуть виявити, що вони страждають на такі проблеми

Антибіотики або антисептики можуть призначатися для лікування будь-яких шкірних інфекцій.

Придбаний іхтіоз

Людям із важким іхтіозом можуть призначатися ретиноїдні таблетки (вітамін А), такі як ацитретин або ізотретіноїн, які зменшують ріст шкіри шкіри, але не покращують запалення або почервоніння. Натисніть на посилання вище для отримання додаткової інформації про ці ліки.

Лікування та світогляд

Як батьки дитини з зневагою можуть позитивно реагувати на враження та коментарі від незнайомих людей

Факти про п’ять поширених проблем шкіри, включаючи причини та доступні методи лікування