Інфекція середнього вуха (середній отит) – Лікування

Більшість інфекцій середнього вуха (середній отит) розчищаються протягом трьох-п’яти днів і не потребують спеціального лікування.

Ви можете зняти будь-які болі та високу температуру за допомогою протизапальних засобів, таких як парацетамол та ібупрофен.

Переконайтеся, що будь-які знеболюючі засоби, які ви даєте своїй дитині, відповідають віку. Дізнайтеся більше про відпустку вашої дитини.

Антибіотики

Розміщення теплого фланелеві або промивальної тканини над ураженим вухом також може допомогти зняти біль, доки стан не пройде.

Антибіотики звичайно не використовуються для лікування інфекцій середнього вуха, оскільки немає жодних доказів того, що вони прискорюють процес загоєння. Багато випадків викликані вірусами, антибіотики яких неефективні.

Громметики

Використання антибіотиків для лікування незначних бактеріальних інфекцій також збільшує ймовірність того, що бактерії стають стійкими до них з плином часу. Це означає, що більш серйозні інфекції можуть стати невигідними в майбутньому. Дізнайтеся про резистентність до антибіотиків для отримання додаткової інформації.

Якщо необхідні антибіотики, зазвичай призначають п’ятиденний курс антибіотика, який називається амоксицилін. Це часто дають як рідину. Поширені побічні ефекти амоксициліну включають в себе

Альтернативні антибіотики, такі як еритроміцин або кларитроміцин, можуть застосовуватися для алергії на амоксицилін.

У деяких випадках ваш лікар може надати вам рецепт, який ви можете вибрати, щоб забрати кілька днів пізніше, якщо стан цього не поліпшиться.

Дорослим та дітям, які розвивають довгострокову інфекцію середнього вуха (хронічний гнійний середній отит), можуть скористатися короткі курси антибактеріальних вушних крапель.

Антибіотики зазвичай розглядаються лише у тому випадку, якщо ваша дитина

Дорослим можуть призначатися антибіотики, якщо

Для дітей з періодичними важкими інфекціями середнього вуха може бути вставлена ​​крихітна трубка в барабанну перетинку, щоб допомогти злити рідину. Ці трубки називаються герметиками.

Громмети вставляються під загальний анестетик, що означає, що ваша дитина спатиме і не відчує біль. Процедура зазвичай триває близько 15 хвилин, і ваша дитина повинна мати можливість їхати додому того ж дня.

Громмет допомагає тримати барабанну перетинку відкритим протягом декількох місяців. Коли барабанна перетинка починає зцілюватися, геммети повільно виштовхуються з барабанної перетинки і зникають. Цей процес відбувається природним шляхом і не повинен бути болючим. Більшість мішків випадає через шість-дванадцять місяців після введення.

Деяким дітям потрібна інша процедура заміни смужок, якщо вони все ще стикаються з проблемами.

Лікування з промислами не регулярно фінансується у всіх районах або для дорослих з періодичним середнім отитом.

Як доглядати за хворою дитиною, у тому числі займатися незначними нещасними випадками та отримати допомогу

Що робити, коли ваша дитина має незначну хворобу, таку як кашель, холод, ангіна або вушна інфекція

Не всі ліки підходять для маленьких дітей. Дізнайтеся, що слід використовувати для лікування вашої хворої дитини