Інфекція личинки

Хок-черв’яки – це паразитичні черви, які можуть заразити людей у ​​країнах з поганою санітарією та теплим, вологим кліматом.

Личинки клочкових личинок (незрілі черв’яки) зустрічаються в грунті, забрудненій фекаліями людини. Личинки можуть заразити людей, якщо їх гола шкіра контактує з грунтом, наприклад, якщо ви ходите босоніж.

Більшість інфекцій, пов’язаних з прищепленням, зустрічаються в Африці, Америці, Китаї та Південно-східній Азії.

Личинки та дорослі черв’яки живуть у тонкій кишці (тонкій кишці) інфікованої людини або тварини.

Якщо інфікована особа дефекаціює зовні (наприклад, поблизу кущів або в полі) або якщо їх стілець використовується як добриво, яйця клюшарка в стілець забруднюють грунт.

Яйця висипають в грунт через 1-2 дні і звільняють личинки, які занадто малі, щоб бути видимими. Личинки розвиваються у зрілої форми через 5 – 10 днів, які можуть проникати в шкіру людини.

Життєвий цикл клюшці

Основним способом зараження людей є хрящ через безпосередній контакт шкіри з забрудненим грунтом, як правило, при ходьбі босоніж. Діти також можуть заразитися після гри в грунт і поклавши руки в рот.

Інші способи заразитися включають вживання сирого, немиленого овочів, забруднених яєчником ковбаскою або питтям забрудненої води.

Коли личинки входять до тіла, вони рухаються кров’ю в легені, дихальні шляхи та горло, де вони проковтнуті і входять у тонкий кишечник.

Після досягнення тонкої кишки личинки зріють у дорослих хробаків і прикріплюються до кишкової стінки, де вони можуть спричинити крововтрату. Більшість дорослих хробаків видаляються з тонкого кишечника через один-два роки, хоча іноді вони можуть залишатися і довше.

Два основних виду худоби, що заражають людей, – Ancylostoma duodenale і Necator americanus.

Більшість людей, заражених клюшком, не мають жодних симптомів.

Симптоми інфекції кровожерного черв’яка

Личинки тваринних клюшонки іноді потрапляють в шкіру, як правило, після того, як вони лежать на піску, забрудненому фекаліями тварин під час пляжного відпочинку за кордоном.

Ці личинки не можуть йти далі в тіло, але викликають повільно рухливі червоні лінії, що з’являються на шкірі. Це називають шкірними личинками migrans і може тривати кілька тижнів. Це трохи свербіж, але зазвичай це не спричиняє шкоди.

Люди, інфіковані людськими личинками личинок, іноді мають менш очевидний свербіж висип протягом декількох днів навколо ділянки шкіри, де проникали личинки. Симптоми дихання, такі як кашель та хрипота, можуть розвинутися, коли личинки досягають легень через кілька тижнів після впливу.

Важкі інфекції можуть викликати болі в животі (животик), діарею, втрату апетиту, втрату ваги, втома та анемію. Найбільш серйозні симптоми – це втрата крові, що призводить до залізодефіцитної анемії та втрати білка.

Діагностика та лікування інфекції кровожерного черв’яка

Інфекції кровожерного черв’яка можна діагностувати шляхом огляду зразка калу під мікроскопом в лабораторії та пошуку яєць. Якщо є інфекція, кількість яєць буде зарахована, щоб побачити, наскільки це важко.

Інфекцію можна лікувати антигельмінтним (протищелепним) препаратом, таким як альбендазол або мебендазол, який може призначати лікар. Вам потрібно буде приймати ліки від одного до трьох днів. Ліки, як правило, є ефективними і мають небагато побічних ефектів.

Альбендазол або інший лікарський засіб, названий івермектином, може бути використаний для лікування шкірної інфекції личинки migrans на шкірі.

Запобігання інфекціям прикорму

Якщо у вас анемія, вам може знадобитися добавки заліза. Фолієву кислоту також можуть бути рекомендовані, щоб допомогти поповнити ваші червоні кров’яні клітини.

Якщо ви подорожуєте в тропічну або субтропічну частину світу, де є поширені інфекції, пов’язані з інфікуванням лисички, уникайте ходьби босоніж в районах, де може бути забруднений грунт, і не торкайтеся грунту чи пісків голими руками.

Хороші стандарти гігієни та ефективні системи очищення стічних вод є причиною того, що в розвинених країнах, таких, як Великобританія, не спостерігаються інфекції, пов’язані з інфікуванням інфекції, хоча в деяких країнах Середземномор’я вони все ще можуть бути проблемами.

За оцінками, 576-740 мільйонів людей в світі заражаються личинками.

Консультування для людей, які виїжджають за кордон. Отримайте факти про малярію, про вакцинацію від подорожей, про EHIC, про страхування на виїзді, про виклик DVT та відставання в літаках

Маючи як страхування від подорожей, так і безкоштовну європейську картку медичного страхування (EHIC), ви заощадите багато грошей у надзвичайних ситуаціях