Шпильки та голки

Шпильки та голки (парестезія) – це сверкання, горіння, поколювання або оніміння, яке, як правило, відчувається в руках, ногах, руках або ногах.

Це, як правило, не викликає болю, але це може спричинити оніміння або свербіж.

Шпильки та голки, як правило, є тимчасовими, але іноді можуть бути тривалими (хронічними).

У більшості людей час від часу є шпильки та голки.

Це трапляється, коли тиск наносить на частину тіла, що відрізає кровопостачання нервів у цій ділянці. Це заважає нервам надсилати важливі сигнали в головний мозок.

Накладення ваги на частину тіла (наприклад, на колінах) або носіння в жорстких взуття або шкарпетках може потенційно викликати шпильки та голки.

Тимчасові шпильки та голки можуть бути полегшені, просто виймаючи тиск з ураженої ділянки. Це дозволяє ваше кровопостачання повертатися, полегшуючи оніміння або відчуття поколювання.

Інші поширені причини тимчасових шпильок і голок включають в себе

Іноді шпильки та голки можуть виникати протягом тривалого періоду часу. Це може бути ознакою широкого спектру медичних умов, у тому числі

Постійні шпильки та голки також можуть виникнути після травми або бути викликаними певними методами лікування, такими як хіміотерапія.

Більшість випадків шпильки та голок є тимчасовими, а сенсація зникає після того, як тиск знімається з ураженої ділянки.

Подивіться свого лікаря, якщо у вас постійно є шпильки та голки, або якщо він постійно повертається. Це може бути ознакою більш серйозного основного стану здоров’я.

Лікування хронічних шпильок і голок залежить від причини. Наприклад, якщо це викликано діабет, лікування буде зосереджено на контролі рівня глюкози в крові.

Довготривалі шпильки та голки також можуть бути викликані

Сверблення є загальним симптомом, який може бути викликаний низкою умов. Дізнайтеся, чому це відбувається і що ви можете зробити з цим

Явище Рейно є загальним станом кровоносних судин, які забезпечують кров на шкіру. Дізнатися більше

Як здорово жити з діабетом, включаючи поради щодо дієти та способу життя