Черепиця – ускладнення

Ускладнення іноді можуть виникнути в результаті черепиці. Вони більш імовірні, якщо у вас є ослаблена імунна система (природна система захисту організму) або люди похилого віку.

Деякі основні ускладнення, пов’язані з білизною, описані нижче.

Постгерпетична невралгія є найбільш поширеним ускладненням черепиці. Незрозуміло, наскільки багато людей страждають, але деякі оцінки дозволяють припустити, що стільки ж, як кожен з п’яти людей старше 50 років, може розвинути постгерпетичну невралгію в результаті черепиці.

Постгерпетична невралгія

Постгерпетична невралгія може викликати сильний нервовий біль (невралгію) та інтенсивний свербіж, який зберігається після висипу та будь-яких інших симптомів черепиці.

Типи болю, які відчувають люди з постгерпетичною невралгією, включають в себе

Проблеми зі шкірою

Постгерпетична невралгія іноді розчиняється приблизно через три-шести місяців, хоча це може тривати роки і деякі випадки можуть бути постійними. Її можна лікувати різними болезаспокійливими ліками.

Дізнайтеся більше про лікування постгерпетичної невралгії.

Якщо один з ваших очей зазнає впливу черепиці (офтальмологічна бітумна черепиця), виникає небезпека, що ви можете розвинути додаткові проблеми в ураженому око, такі як

Якщо не застосовується негайно, існує ризик того, що офтальмологічна гінекологія може спричинити певну втрату зору.

Синдром Рамсай Хант – це ускладнення, яке може виникнути, якщо гінекологія впливає на певні нерви у вашій голові.

За оцінками, у США синдром Рамсай Хант щороку впливає на 5 на 100 000 чоловік, і це може вплинути на аналогічну кількість людей.

Синдром Рамссі Хант може викликати

Синдром Рамссі Хант

Синдром Рамсай Хант, як правило, лікується противірусними препаратами та кортикостероїдами.

Інші ускладнення

Чим раніше розпочато лікування, тим краще результат. Близько трьох чвертей людей, які отримують противірусні препарати протягом 72 годин після початку їх симптомів, як правило, повністю відновлюються.

Якщо лікування затримується, лише близько половини тих, хто лікується, повністю одужують.

Ті, хто не здійснюють повне відновлення, можуть залишатися з постійними проблемами, такими як постійний параліч обличчя або втрата слуху.

Існує ряд інших можливих проблем, які іноді можуть розвиватися в результаті черепиці, в тому числі

Черепиця рідко буває небезпечною для життя, однак ускладнення, такі як згадані вище, означають, що приблизно 1 із кожних 1000 випадків у дорослих старше 70 років є смертельним.

Дізнайтеся про тести на очі, захист ваших очей від травм, безпеку контактних лінз та хірургію лазерних очей