Червоніння – причини

Помилення викликається симпатичною нервовою системою – мережею нервів, відповідальними за запуск рефлексу вашого бою чи польоту.

Симпатична нервова система – це серія небажаних фізичних змін у вашому тілі, коли вони стикаються з стресовою або небезпечною ситуацією.

Раптові та сильні емоції – такі як збентеження або стрес – викликають вашу симпатичну нервову систему розширення судин у вашому обличчі. Це збільшує кровоплин до шкіри, викликаючи почервоніння, пов’язане з почорнінням.

Медичні умови

На додаток до емоційних тригерів можуть бути й інші причини почервоніння

Існує низка медичних умов, які можуть спричинити частому появі людей, включаючи психологічні та фізичні проблеми.

Ліки

Звичайною причиною надмірного і часте почервоніння є нераціональний страх (фобія) почервоніння, відомий як ерифрофобія. Люди з еритрофобією часто хвилюються, що вони почервуть, коли взаємодіють з іншими, і що інші люди будуть знущатися над ними через це.

На жаль, це може спричинити порочний цикл. Вони так стурбовані тим, що стають центром уваги у суспільних зборах, що коли це трапляється, вони раптово стають дуже збентеженими і починають почервоніти, що посилює їх фобію.

Ерітрофобія часто асоціюється з іншими фобіями та розладами настрою, такими як соціальна фобія та загальне тривожне розлад (GAD).

Порожнечі також іноді можуть бути пов’язані з іншими захворюваннями, у тому числі

Хоча це не пряма причина почервоніння, надмірна пітливість (гіпергідроз) часто пов’язана зі станом.

Деякі типи ліків також можуть викликати почервоніння. До них відносяться

Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви приймаєте препарат, що викликає почервоніння, і це змушує вас почуватися турботливими, напруженими або самосвідомими. Вони можуть запропонувати альтернативне лікування.

Соціальне занепокоєння або соціальна фобія – це стійкий і переважний страх соціальних ситуацій, що може спричинити затьмарення