Цукровий діабет 2 типу – причини

Диабет типу 2 виникає, коли підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну для підтримання нормального рівня глюкози в крові, або організм не може використовувати інсулін, який виробляється – відомий як резистентність до інсуліну.

Підшлункова залоза (велика залоза за животом) виробляє інсулін гормону, який переміщує глюкозу з вашої крові у ваші клітини, де вона перетворюється в енергію.

У діабет 2 типу є кілька причин, чому підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну.

Фактори ризику діабету 2 типу

Чотири з основних факторів ризику розвитку діабету 2 типу

Див. Сторінку введення для повного переліку факторів ризику діабету 2 типу.

Чотири фактори ризику, наведені вище, більш детально обговорюються нижче.

Ваш ризик розвитку діабету 2 типу зростає з віком. Це може бути тому, що люди, як правило, набирають вагу і менше вправляють, коли стають старшими.

Збереження здорової ваги, вживаючи здорову збалансовану дієту та регулярно проводячи заняття, – це способи запобігання та лікування діабету.

Білі люди у віці старше 40 років мають підвищений ризик розвитку діабету 2 типу. Люди південноазіатського, китайського, африкансько-карибського та чорного африканського походження мають підвищений ризик розвитку діабету 2 типу у набагато більш ранньому віці.

Проте, незважаючи на те, що зростаючий вік є фактором ризику діабету 2 типу, протягом останніх років молоді люди з усіх етнічних груп розвивали цей стан.

Це також стає все більш поширеним для дітей, в деяких випадках як молодих як сім, для розвитку діабету 2 типу.

Генетика є одним з основних факторів ризику діабету 2 типу.

Ваш ризик розвитку стану збільшується, якщо у вас є близький родич, такий як батько, брат чи сестра, який має стан. Чим ближче родич, тим більший ризик.

Дитина, яка має батьків із діабетом 2-го типу, має приблизно один-три випадки для його розвитку (див. Нижче).

Ви частіше розвиваєте діабет 2 типу, якщо у вас надмірна вага або ожиріння (з індексом маси тіла (ІМТ) від 30 і більше).

Зокрема, жир навколо вашого живота (живота) підвищує ваш ризик. Це пояснюється тим, що він випускає хімікати, які можуть перешкоджати серцево-судинній та метаболічній системам організму.

Це підвищує ризик виникнення ряду серйозних захворювань, зокрема ішемічної хвороби серця, інсульту та деяких видів раку.

Вимірювання вашої талії – це швидкий спосіб оцінити ризик діабету. Це міра ожиріння органів черевної порожнини, що є особливо ризикованою формою ожиріння.

Жінки мають підвищений ризик розвитку діабету 2 типу, якщо їхня талія становить 80 см (31,5 дюйма) або більше. Азіатські чоловіки з таском розміром 89 см (35 дюймів) або вище мають підвищений ризик, як і білі чи чорні чоловіки з таском розміром 94 см (37 дюймів) або більше.

Використовуйте калькулятор для інфікування тіла, щоб з’ясувати, чи є ви здоровою вагою для вашого росту.

Регулярно проводячи заняття і зменшуючи вагу тіла приблизно на 5%, можна зменшити ризик виникнення діабету більш ніж на 50%.

Дізнайтеся більше про втрату ваги.

Люди південної азіатської, китайської, афро-карибського та чорного африканських країн частіше розвивають діабет 2 типу.

Цукровий діабет типу 2 в південноазіатських громадах у 6 разів частіше, ніж в загальній популяції, і це втричі частіше серед людей африканського та африкансько-карибського походження.

Люди південноазіатського та афро-карибського походження також мають підвищений ризик розвитку ускладнень діабету, таких як хвороби серця, у молодому віці, ніж решта населення.

Ваш ризик розвитку цукрового діабету 2 типу також збільшується, якщо рівень глюкози в крові вище норми, але ще недостатньо високий, щоб діагностувати діабет.

Це іноді називають “попереднім діабетом” – лікарі іноді називають це порушенням гліцемії натщею (IFG) або порушенням толерантності до глюкози (IGT).

Перед діабетом може розвинутися діабет 2 типу, якщо ви не вживаєте профілактичних заходів, таких як зміна способу життя. До них відносяться здорова їжа, схуднення (якщо у вас надмірна вага) і регулярні фізичні навантаження.

Жінки, які мали гестаційний діабет під час вагітності, також мають більший ризик розвитку діабету в подальшому житті.

18/06 /

18/06 /

Візьміть наш вікторини, щоб побачити, як ви оцінюєте

Питання здоров’я для людей з Індії, Шрі-Ланки, Бангладеш та Пакистану

Умови, які частіше зустрічаються серед людей Африки та Африки Карибського басейну, і як зменшити ризик