Цукровий діабет – ускладнення

Двома основними ускладненнями цукрового діабету є дегідратація та дисбаланс електролітів. Ускладнення стають більш ймовірними, якщо стан не діагностовано або погано контролюється.

Якщо у вас цукровий діабет, у вас буде складно зберегти достатню кількість води, навіть якщо ви будете постійно пити рідину. Це може призвести до зневоднення (сильний брак води в організмі).

Якщо ви або хтось із вас, хто знає, є цукровий діабет, то важливо звернути увагу на ознаки та симптоми зневоднення. Вони можуть включати в себе

Зневоднення

Зневоднення можна поставити шляхом перебалансування рівня води в організмі.

Якщо ви сильно зневоднені, вам може знадобитися внутрішньовенна заміна рідини в лікарні. Тут рідина дається безпосередньо через крапель у вашу вену.

Електролітний дисбаланс

Дізнайтеся більше про лікування зневоднення.

Небезпека діабету також може викликати дисбаланс електролітів. Електроліти – це мінерали у вашій крові, які мають крихітний електричний заряд, такий як натрій, кальцій, калій, хлор, магній і бікарбонат.

Якщо тіло втрачає надто багато води, концентрація цих електролітів може зрости просто тому, що кількість води, яку вони містять, знизилася.

Це зневоднення порушує інші функції тіла, такі як спосіб роботи м’язів. Це також може призвести до

Зневоднення відбувається, коли ваше тіло втрачає більше рідини, ніж ви приймаєте