Цистоскопія

Цистоскопія – це медична процедура, яка використовується для дослідження всередині сечового міхура за допомогою інструмента, який називається цистоскопом.

Цистоскоп – це тонка, волоконно-оптична трубка, яка має світло та камеру на одному кінці. Він вставлений в сечівник (труба, яка видає сечу з тіла) і переміщається в сечовий міхур.

Камера передає зображення на екран, де їх можна побачити уролог (спеціаліст з лікування умов сечового міхура).

Є два типи цистоскопів

Більшість цистоскопії виконуються як амбулаторні процедури, тому ви зможете йти додому в той же день.

Дізнайтеся більше про те, що відбувається під час цистоскопії

Чому використовуються цистоскопії?

Цистоскопія може використовуватися для дослідження та лікування симптомів та станів, які впливають на сечовий міхур та сечову систему. Наприклад, це може бути використано для

Дізнайтеся більше про те, чому можна використовувати цистоскопію.

Гнучка цистоскопія, як правило, проводиться з використанням місцевого анестезуючого гелю або спрею для згущення сечовипускального каналу. Це зменшить будь-який дискомфорт, коли цистоскоп вставляється в сечівник.

Звичайна цистоскопія звичайно проводиться під загальним анестетиком (де ви спите), або спинномозковий анестетик (епідуральний), який змушує всі відчуття під вашим хребтом.

Однак для деяких людей процедура може відчувати себе незручно і може призвести до помірних побічних ефектів, таких як біль у м’язів та нудота.

Протягом кількох днів після процедури ви можете відчувати печію під час проходження сечі, і ви також можете передавати кров у сечі. Це нормально, і це не викликає турбот, якщо він не є серйозним і триває більше, ніж через кілька днів.

Чи хвороблива цистоскопія?

Дізнайтеся більше про відновлення після цистоскопії.

Після цистоскопії рідко трапляються серйозні ускладнення, але у деяких людей виникають постійні кровотечі або проблеми із затримкою сечі.

Існує також невеликий ризик розвитку інфекції сечовивідних шляхів, що впливає на ваш сечівник, сечовий міхур або нирки. Зверніться до свого лікаря, якщо ви відчуваєте симптоми інфекції, такі як висока температура (підвищення температури) від 38 ° C (100 ° F) або вище.

Дізнайтеся більше про можливі ускладнення цистоскопії.

Ризики

Що може трапитися з вашими нирками і чому, включаючи захворювання нирок, камені в нирках та рак нирки

Дізнайтеся, що трапляється при вході до лікарні, в тому числі те, які форми потрібно заповнити або пройти тестування