Цистит – лікування

Помірний цистит, як правило, очищається самостійно протягом декількох днів, хоча іноді вам може знадобитися прийом антибіотиків.

Зверніться до свого лікаря за порадою та лікуванням, якщо

Жінки, які раніше мали цистит, не обов’язково повинні бачити свого лікарського закладу, якщо умова повертається, тому що легкі випадки часто стають кращими без антибіотиків. Ви можете спробувати вжити заходів для самообслуговування нижче або попросити свого фармацевта за порадою.

Ви можете спробувати себе

Якщо ви раніше мали цистит і не відчуваєте, що вам потрібно звернутися до лікаря, наступна порада може допомогти полегшити симптоми, поки стан не з’явиться

Деякі люди вважають, що пити клюквенний сік або використовувати продукти, які знижують кислотність їхньої сечі (наприклад, бікарбонат натрію або цитрат калію), зменшують їх симптоми, однак бракує доказів того, що вони ефективні.

Антибіотики

Ці продукти також не підходять для всіх. Порадьтеся зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж спробувати їх, якщо ви приймаєте будь-які інші ліки.

У деяких випадках ваш лікар може призначати курс антибіотиків. Це, як правило, передбачає прийом таблетки або капсули двічі-чотири рази на день протягом трьох днів.

Антибіотики повинні почати мати ефект досить швидко. Поверніться до свого лікаря, якщо симптоми не почали поліпшуватися протягом кількох днів.

Більшість людей не матимуть жодних побічних ефектів від лікування антибіотиками, але можливі побічні ефекти можуть включати почуття або захворювання, свербіж, висип та діарея.

Якщо ви продовжуєте отримувати цистит (відомий як рецидивний цистит), ваш лікар може призначати антибіотики або постійні антибіотики.

Стаціонарний антибіотик – це рецепт, який можна приймати до аптеки під час наступного виявлення симптомів циститу, без потреби відвідати свого лікаря спочатку.

Безперервні антибіотики приймаються протягом декількох місяців, щоб запобігти подальшим епізодам циститу. Вони можуть бути призначені

Якщо цистит постійно повертається

Ваш лікар може також рекомендувати деякі заходи, які можна вжити для запобігання циститу, хоча незрозуміло, наскільки ефективними вони є.

Ваша місцева аптека – це не просто магазин для ліків – це може врятувати поїздку до ГП

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям