Цироз – Профілактика

Ви можете зменшити ваші шанси на розвиток цирозу, обмежуючи споживання алкоголю та захищаючи себе від гепатиту.

Тяжке споживання алкоголю є однією з найпоширеніших причин цирозу печінки. Один із найкращих способів уникнути цього – тримати в межах рекомендованих обмежень.

Якщо у вас цирроз печінки, ви повинні припинити пити алкоголь негайно, тому що це прискорює темп, при якому стан прогресує, незалежно від причини.

Обмеження споживання алкоголю

Дізнайтеся більше про неправильне використання алкоголю.

Цироз печінки може бути спричинений інфекційними станами, такими як гепатити В і С. Гепатити В і С можуть бути сприйняті через незахищене сексу або спільне використання голок для вживання наркотиків.

Захистіть себе від гепатиту

Використання презерватива під час сексу допоможе уникнути ризику виникнення гепатиту, а також уникне вживання ін’єкційних наркотиків.

Будь-хто, хто піддається ризику гепатиту В, таких як працівники міліції та працівники соціальної допомоги, може бути захищеним шляхом вакцинації проти цього захворювання. Проте в даний час немає вакцини проти гепатиту С.

Людям, народженим у районах світу, де широко поширені гепатити В і С, такі як частини Південної Азії та Африки, необхідно перевіряти наявність гепатиту, оскільки лікування може запобігти виникненню цирозу.

Практичні поради щодо того, як можна зменшити споживання алкоголю та пов’язані з ним переваги для здоров’я