Цинга

Цинги є рідкісним захворюванням, яке може розвиватися, якщо у вашому раціоні недостатньо вітаміну С.

Вітамін С (також називають аскорбінова кислота) життєво важливий для організму, тому що він необхідний для створення колагену. Колаген – це тип білка, що зустрічається у багатьох різних типах тканин, таких як шкіра, кровоносні судини, кістки та хрящі.

Без вітаміну С, колаген не можна замінити, а різні типи тканин руйнуються, що призводить до появи симптомів цинги. До них відносяться

Дізнайтеся більше про симптоми цинги.

На відміну від деяких інших видів вітамінів, організм людини не в змозі зробити вітамін С.

Весь вітамін С, який потребує організм, повинен надходити з вашого раціону, тому найкращий спосіб запобігти цингу – це здорова, збалансована дієта, яка містить багато фруктів та овочів.

Вітамін С

Дізнайтеся більше про запобігання цинги.

Люди схиляються до думки, що цинга є умовою минулого, тому що наша дієта та рівень життя протягом багатьох років покращилися.

Проте, хоча рідко, дефіцит вітаміну С може бути проблемою для певних груп людей, в тому числі

Діти з розладом спектра аутизму (ASD) також можуть опинитися під загрозою отримання цинги, якщо вони будуть їсти лише ті продукти, які не є належними джерелами вітаміну С.

Дізнайтеся більше про причини цинги.

Лікар зазвичай зможе діагностувати цинду, запитаючи про ваші симптоми та дієту. Вони також можуть проводити аналіз крові для вимірювання рівня вітаміну С у вашої крові.

Хто залежить від цинги?

Лікування цинги є порівняно простим. Це включає вживання вітаміну С та харчування, яке має високий вміст вітаміну С. Це повинно швидко перевернути шкідливі симптоми цинги.

Той факт, що в першу чергу людина має цинга, зазвичай є ознакою того, що вони вразливі або живуть хаотичним способом життя. Звернення до лікаря-дієтолога, соціального працівника або психічного здоров’я може бути необхідним для попередження подальших епізодів цинги та інших проблем, пов’язаних із недоїданням.

Дізнайтеся більше про лікування цинги.

Свіжі фрукти та овочі є одними з найкращих джерел вітаміну С, у тому числі

Лікування цинги

Здорова дієта містить харчування з п’яти основних харчових груп, щоб дати нам енергію та живильні речовини, які нам потрібні

Як отримати всі необхідні поживні речовини, а також поради щодо безпеки щодо добавок

Топ-20 порад, які допоможуть вам з’їсти здорову дієту та заощадити гроші на щотижневому рахунку про купівлю їжі

Добрі джерела вітаміну С