Хірургія зв’язки коліна – як це виконується

Ряд методів може бути використаний для реконструкції передньої хрестоподібної зв’язки (ACL). Найпоширеніший спосіб полягає в тому, щоб використовувати сухожилля з інших частин тіла, щоб замінити ACL.

У вас буде або загальний анестетик, що означає, що під час процедури ви будете повністю несвідомими, або спинномозковий анестетик, де анестезію вводять у ваш хребет, щоб ви були свідомими, але не могли відчувати біль.

Ваш анестезійник обговорить процедуру з вами і може порекомендувати який тип анестетика використовувати. Операція займе від однієї до півтори години і зазвичай вимагає нічного перебування в лікарні.

Вивчення коліна

Після анестезії хірург уважно вивчить внутрішність коліна, як правило, за допомогою медичного інструменту, який називається артроскопом (див. Нижче).

Ваш хірург перевірить, чи ваш ACL розірваний і шукає пошкодження інших частин коліна. Будь-який інший знайдений пошкодження може бути відремонтовано під час операції на ACL або після вашої операції.

Тканина насіння

Після підтвердження того, що ваш ACL розірваний, ваш хірург зніме трансплантатну тканину, готовий до переселення.

Ряд різних тканин може бути використаний для заміни ACL.

Тканини, взяті з власного тіла, відомі як аутотрансплантат. Тканини, взяті від донора, відомі як аллотрансплантат. Донором є той, хто дає дозвіл на використання частин свого тіла після того, як вони вмирають тим, хто їх потребує.

Перед вашою операцією ваш хірург обговорює з вами оптимальний варіант. Нижче наведено перелік тканин, які можуть використовуватися для заміни ACL.

Найбільш часто використовуваними аутотрансплантатними тканинами є сухожилля колінного суглоба та сухожилля сухожилля. Обидва виявилися однаково успішними.

Тканина “алографіста” може бути кращим варіантом для людей, які не збираються грати на високому рівні, такі як баскетбол або футбол, оскільки ці сухожилля трохи слабкіші.

Синтетичні (техногенні) тканини в даний час використовуються в певних ситуаціях, таких як хірургія ревізії та травми з кількома зв’язками.

Артроскопія

Прищеплення тканини буде видалено і вирізати до правильного розміру. Потім вона буде розташована в коліні і прикріплена до стегнової кістки (кістка стегна) і гомілки (гомілка). Це, як правило, здійснюється за допомогою техніки, відомої як артроскопія коліна.

Заключний іспит

Ілюстрація ремонту сухожилля

Артроскопія – це тип хірургії замків. Він використовує медичний інструмент, який називається артроскопом, який є тонкою, гнучкою трубкою з пучками волоконно-оптичних кабелів всередині, що є джерелом світла та камерою.

Ваш хірург зробить невеликий розріз на передній частині коліна та вставте артроскоп. Артроскоп буде висвітлювати колінний суглоб і транслювати зображення коліна на телевізійний монітор. Це дозволить хірургу чітко бачити внутрішність коліна.

Додаткові дрібні розрізи будуть зроблені в коліні, щоб можна було вставити інші медичні інструменти. Хірург буде використовувати ці інструменти для видалення розірваної зв’язки та реконструкції вашого ACL.

Ваш хірург зробить тунель у вашій кістці, щоб пройти нову тканину. Трансплантатна тканина буде розташована в тому ж місці, що і старий ACL, і тримається на місці за допомогою гвинтів або скоб, які постійно залишаться в коліні.

Після того, як захищена трансплантатна тканина, ваш хірург перевірить, чи в ній є достатньо напруги (що достатньо міцно, щоб тримати коліно разом).

Вони також перевірять, чи ваше коліно має весь спектр рухів, і що трансплантат тримає коліно стабільним, коли він зігнутий або переміщений.

Коли хірург задовольняється тим, що все працює належним чином, вони використовуватимуть шви, щоб закрити розрізи і застосовувати пов’язки.

Після процедури, ви будете переміщені до лікарняної палати, щоб почати відновлення.

Дізнайтеся більше про відновлення після операції на коліні.

1. Артикуляція поверхні стегнової кістки; 2. Граф тягнеться через канали в кістці; 3. Гомілка; 4. Фібула

16/07 /

16/07 /

Якщо ваш лікар пропонує, вам може знадобитися хірургічне втручання, це керівництво для вас

Дізнайтеся про загальні анестетики, медикаменти, що застосовуються для заподіяння втрати свідомості перед операцією

Які епідуральні системи працюють, коли вони використовуються і наскільки безпечні вони