Хіропрактика – що станеться

Як правило, ваш перший хіропрактичний сеанс буде включати в себе оцінку вашої загальної медико-санітарної історії та фізичного огляду.

Наступне лікування зазвичай передбачає практичні методи маніпулювання, які зосереджені на хребті.

Вам також можуть бути надані інші методи лікування та поради щодо вправ, дієти та способу життя (див. Нижче).

Початкова оцінка

Зазвичай сеанси тривають від 15 до 30 хвилин.

Ви можете дізнатись більше, прочитавши листівку Генеральної панахиди: “Що я можу чекати, коли я бачу хіропрактика?” (PDF, 104kb) “.

Лікування

Тривалість курсу лікування залежить від типу та тяжкості симптомів. У випадку постійного болю в нижній частині спини, NICE рекомендує, щоб лікування включало до дев’яти сеансів. Це може тривати до 12 тижнів.

Як частина цієї оцінки, хіропрактик буде звичайно

Вони також можуть організувати прийом рентгенівських променів вашого хребта.

Якщо ваш хіропрактер виявляє або підозрює, що у вас є серйозне стан здоров’я, вони повинні порадити вас звернутися до лікаря або йти до лікарні. Не використовуйте візит до мануального терапевта як заміну для відвідування лікаря.

Після того, як ця оцінка була проведена, вам слід отримати план догляду. Це описує діагноз хіропрактіка та описує запропоноване лікування.

Початкові оцінки зазвичай тривають від 30 до 60 хвилин.

Ваш хіропрактер порадить вам лікування, призначене для усунення вашої хвороби, і допоможе вам впоратися з нею в майбутньому.

Це може спричинити маніпуляцію з вашими м’язів, кісток та суглобів, часто в хребті. Таке лікування іноді називають “ручним лікуванням”.

Це також може включати в себе масаж або маніпуляцію м’якими тканинами, а також поради щодо дієти, фізичних вправ і способу життя, а також реабілітаційну програму для вас, щоб слідкувати за своїм часом.

Маніпуляції зі спиною

Техніка лікування, найчастіше пов’язана з хіропрактикою, – маніпуляції хребтом. Хіропрактер використовує свої руки, щоб застосувати силу до м’язів, кісток і суглобів у вашому відділі хребта та навколо нього.

Під час сеансу вас попросять сісти або лягти. Вам, як правило, попросять зняти верхню частину тіла, щоб хіропрактер мав доступ до вашого хребта. Якщо вас попросять роздягнутися, вам слід запропонувати одяг.

Хіропрактики використовують широкий спектр ручних методів, в тому числі

Лікування хіропрактики не завжди болісно. Якщо хіропрактер лікує травму, яка болісна або запальна, то може бути деяка незначна біль чи дискомфорт. Якщо у вас виникає біль або значний дискомфорт при проведенні хіропрактики, негайно повідомте свого хіропрактика.

Під час маніпуляцій зі спиною у вас можуть з’явитися спливаючі відчуття у ваших суглобах та почути звук сплеску або тріщини. Вважається, що це викликано газовими бульбашками в рідинах, що оточують ваші суглоби – це нормальна частина маніпулювання спиною та інші ручні процедури.

Інші елементи лікування

Деякі хіропрактики можуть запропонувати інші види лікування, а також мануальну терапію.

Це може включати поради щодо фізичного навантаження, дієти та харчування, які мають на меті поліпшити, управляти або уникати повторення стану здоров’я та покращити загальний стан здоров’я.

Вони можуть також включати реабілітаційні програми, в яких ви навчаєте вправи, які призначені для того, щоб допомогти вам відновитися від стану здоров’я та запобігти повторному втручанню.

Деякі хіропрактики також можуть запропонувати інші додаткові та альтернативні методи лікування, такі як акупунктура.

20/08 /

20/08 /

Вправи для болю в спині, включаючи поради щодо активного проживання, створення програми вправ та способу надання ручної терапії