Хронічна хвороба нирок – історія Петра

Пітер Вілкінсон, 51 роки, мав різноманітне життя. Він почав працювати як учнем у Королівському флоті, а потім зайняв серію робочих місць у сільському господарстві та будівництві.

Частково через проблеми з його фізичним здоров’ям він вирішив змінити кар’єру і кваліфікуватися як вчитель. Через пару років він почав помічати, що він дуже втомився. Йому було діагностовано діабет, коли йому було 23 роки, і з тих пір він приймав щодня ін’єкції інсуліну – і зовсім недавно користувався інсуліновим насосом.

Але це відчуття втоми було новим. Спочатку він поставив його до вимог своєї нової роботи, але в кінці кінців побачив свого лікаря про його симптоми. Лікар Петра відправив його на випробування та розслідування у своїй місцевій лікарні.

Він каже: “Я був допущений до лікарні для дослідження ендоскопії, оскільки мій лікар вважав, що у мене може бути проблема в кишечнику. Я мав деякі стандартні аналізи крові, і коли результати повернулися, вони показали високий рівень кальцію. Мені сказали, що я Мала гостру ниркову недостатність “.

Виявилося, що імунна система Пітера, система тіла для боротьби з інфекцією, почала атакувати власну нирку. Цей процес, званий аутоімунітетом, є поширеною причиною захворювання нирок.

Незабаром Пітер дізнався, що його ниркова хвороба була серйозною. “Мені сказали, що я зрештою втратить нирки”.

З моменту встановлення діагнозу він зміг зберегти хворобу нирок стабільно, контролюючи його кров’яний тиск комбінацією трьох різних методів лікування.

Його втома ставала гіршою і гіршою, і йому довелося відмовитися від навчання. “Я повинен дрімати південь кожен день, тому що я просто вичерпаю енергію”.

Петро має стадію 4-5 хронічної хвороби нирок і в кінцевому підсумку потребує діалізу на штучній машині нирки. Ймовірно, він також потребує пересадку.

“Мені пощастило тому, що у мене є брати і сестри, тому я сподіваюсь, що коли прийде час, я зможу отримати живе пожертву від одного з них”, – говорить він.

Петро живе в станції Trimdon біля Sedgefield і є членом Північно-Східної асоціації хворих нирок, що є частиною Національної федерації нирок. Він каже, що спілкування з іншими людьми з захворюваннями нирок дуже допомогло прийти до згоди з його станом.

Неважко знати, що справа не покращиться. Але моє стан є хоча б стабільним, і спілкування з іншими людьми змушує мене зрозуміти, що це може бути стабільним протягом багатьох років. Це добре знати.

Але я також знаю, що мій стан погіршаться, і мені буде потрібно діаліз. Тепер я знаю, чого чекати.