Хламідія – історія Саллі

Саллі Вудл виявила, що у неї було хламідіозу, коли їй було 16 років.

У мене було багато симптомів хламідіозу, оскільки мені було 14 років, але в 1990 році це мало обізнаності. Я постійно страждав болями в спині, помітивши між періодами і важкими періодами. Але, незважаючи на багато візитів до свого лікаря, ніхто не зрозумів, що це таке. Вони думали, що я просто нормальний підліток і поклав мене на таблетку, щоб регулювати мої періоди.

Тоді, коли мені було 16 років, у мене була позаматкова вагітність. Виявилося, що обидва мої маткові трубки пошкоджені. Правильний був настільки сильно заблокований, що я мав операцію з його видалення. Але все ж таки ніхто не вважав, що це може бути викликане хламідіозом.

Це не було, поки я мав тест на мазок після моєї позаматкової вагітності, і деякі попередні ракові клітини з’явилися, що вони досліджували і діагностували хламідію. Мені дали курс антибіотиків, щоб очистити хламідію. Тоді мені сказали, що я ніколи не замислюся, якщо моя трубка не розблокована. І це було так. Це було трохи жорстоко. Я завжди хотів бути мамою, і мені було серцебиття. Я думав, що ніколи не буде дитини.

У мене зараз є четверо дітей. Я мав лапароскопію для очищення рубців з моєї трубки. Але тому, що я думав, що не можу мати дітей, і я був з довгостроковим хлопцем, я не турбувався про запобіжні заходи. Мій перший народився, коли мені було 19 років.

“Я не чув про хламідію. Я лише усвідомив, що це сталося, коли я ставав старше, і це змусило мене відчувати себе трохи брудним. Через брак інформації я абсолютно не знав, що розміщую не тільки мою власну Здоров’я під загрозою, але і інші люди “.

Дізнайтеся про доступні процедури та підтримку, якщо у вас виникли проблеми з фертильним процесом