Хвороба Педжета соска – лікування

Болезнь Педжета соска часто пов’язана з іншими формами раку молочної залози.

Його звичайно обробляють так само, як і більш поширені види раку молочної залози, або шляхом видалення ракової ділянки грудей, або іноді шляхом видалення всієї грудей – процедури, відомі як мастектомія (див. Нижче).

Ви можете обговорити будь-які проблеми з вашим онкологом (фахівцем з раку), який зможе пояснити кожен етап лікування.

Хірургія

Якщо у вас виявлено діагноз “хвороба Педжета”, операція часто є першою формою лікування, яку ви отримаєте. Є два основних види хірургії. Вони є

Такі види хірургічного втручання також включатимуть видалення вашого соска та більш темного ділянки навколишньої шкіри (ареола).

Реконструкція грудей

Два різних види хірургії обговорюються більш детально нижче.

Мастектомія знімає всю вашу грудну тканину, включаючи ваш сосок. Вам може знадобитися мастектомія, якщо

Якщо під час мастектомії лімфатичні вузли (дрібні залози) видаляються з вашої пахви, рубці можуть блокувати фільтруючу дію лімфатичних вузлів, внаслідок чого стадія називається лімфодемою. Це довготривалий стан, але з ним можна ставитися

Лімфоедра може розвинутися місяці, а іноді і роки після операції. Зверніться до своєї медсестри на догляд за грудьми або ГП, якщо ви помітили будь-яке набряк у руці або на руці на стороні операції.

Дізнайтеся більше про мастектомію, включаючи інформацію та поради щодо відновлення та можливих ускладнень.

Хірургія, що захищає груди, спрямована на збереження максимально можливої ​​кількості вашої грудей при видаленні раку з ободом здорових тканин.

Якщо у вас є хвороба Педжета, ваш сосок і ареола будуть зняті. Вам слід запропонувати реконструктивну операцію для поліпшення появи вашої грудей після операції (див. Нижче).

Протези

Якщо у вас є груднезамінна хірургія, кількість тканини молочної залози, яку вийде, буде залежати

Подальше лікування

Ваш хірург зніме ділянку здорової тканини молочної залози навколо раку, тому його можна буде протестувати на наявність слідів раку.

Якщо ракові клітини знаходяться в навколишніх тканинах, вам може знадобитися більше хірургічного видалення тканин з вашої груди.

Після операції з збереженням грудей, швидше за все, вам буде потрібно променева терапія (променева терапія), щоб знищити будь-які залишкові ракові клітини.

Якщо у вас є мастектомія, ви можете мати реконструктивну хірургію для відновлення вашої грудей. Це може бути зроблено шляхом

Реконструкція може бути здійснена під час вашої мастектомії або пізніше. Ви повинні обговорити свої варіанти повністю з вашим хірургом та медсестрою молочної залози, перш ніж приймати рішення.

Наприклад, після операції з збереженням грудей може відбутися реконструктивна хірургія для поліпшення появи грудей та створення соска.

Ніппель може бути створена за допомогою

Якщо ви вирішите не проводити реконструкцію грудей, ви можете одягнути фальшиву грудку або протези молочної залози, яку можна безкоштовно придбати.

Після мастектомії у вас може бути тимчасовий, протеїн з волокнами та постійний протез з силікону, який можна замінити раз на два роки.

Після вашої хірургії вам може знадобитися подальше лікування, якщо у вас інвазивний рак молочної залози, де ракові клітини поширюються в інші тканини вашої грудей.

Якщо у вас був неінвазивний рак молочної залози, де клітини раку молочної залози містились в одній зоні вашої грудей, операція може бути все необхідне вам лікування.

Інші види лікування для раку молочної залози включають в себе

Дізнайтеся більше про те, як лікується рак молочної залози.

Пластичний хірург Кріс Кедді пояснює хірургічну операцію після раку, в тому числі, як і коли вона виконується

01/08 /

01/08 /

Поліна Поллі виявила, що у неї був молочний залоз у 38 років. Вона розповідає про свою мастектомію та операцію з реконструкції її грудей