Хвороба Педжета – Діагностика

Оскільки хвороба Педжета не завжди викликає симптоми, у багатьох випадках діагностується під час тестів для іншого стану.

У деяких випадках може бути можливим діагностувати хворобу Педжета на основі фізичного огляду. Однак аналізи і сканування крові, як правило, потрібні для підтвердження діагнозу.

Ще невідомо, чи рання діагностика ефективна для запобігання найбільш серйозним ускладненням хвороби Педжета, такими як втрата слуху та деформація кістки.

Лужна фосфатаза (ALP)

Люди з хворобою Педжета часто підвищують рівень в крові ферменту, який називається лужною фосфатазою (ALP). Для виявлення цього може бути використаний аналіз крові, але багато інших умов також можуть викликати підвищений рівень АЛП.

ALP іноді називають сироватковою лужною фосфатазою (SAP) або кістково-специфічною лужною фосфатазою (BSAP).

Рентгенівські та кісткові скани

Рентген визначає, чи збільшені кістки. У деяких випадках стан діагностується після рентгенівського дослідження для іншої проблеми, такої як перелом кісток.

Можна також рекомендувати сканування кістки. Невелика кількість нешкідливої ​​радіоактивної речовини вводиться у вашу кров, яка збирається в ділянках кісток, де відбувається найбільша регенерація.

Спеціальна камера, відома як гамма-камера, використовується для виділення місця, де зібрано випромінювання.

Подальше тестування зазвичай потрібно лише якщо

У цих умовах тести можуть включати в себе

Подальше тестування

Дізнайтеся про різні типи скринінгу, що пропонуються в Англії