Хвороба вірусу Ebola – FAQ

Схоже, що вірус Еболи жив без шкідливості у плодових летючих кажанів протягом багатьох років, нарощувавши в цій популяції і поширившись на інші лісові тварини, включаючи шимпанзе та горили.

Цілком імовірно, вірус потрапляє в людей після того, як вони м’ясники або обробляють мертвих тварин, заражених вірусом.

Люди можуть заразитися вірусом Еболи, якщо вони вступають в контакт з кров’ю, тілесними рідинами або органами інфікованої людини.

Довідкова інформація

Більшість людей інфіковані, доглядаючи іншим інфікованим людям, безпосередньо торкаючись тіла жертви або очищаючи тіла рідини (стілець, сеча або блювота), що несуть інфекційну кров.

Традиційні африканські ритуальні поховання також зіграли свою роль у його поширенні. Вірус Еболи може виживати протягом декількох днів за межами тіла, зокрема на шкірі інфікованої людини, і звичайно, що марнотратники можуть торкнутися тіла померлого. Тоді їм потрібно лише торкнутися їх рота, щоб заразитися.

Загальні поради

Інші способи, до яких люди можуть зловити Еболу, є

Людина є інфекційною, якщо їхня кров, сеча, стілець або секрети містять вірус.

Хвороба вірусу Ebola, як правило, не поширюється через рутинний соціальний контакт (наприклад, рукостискання) з пацієнтами, які не мають симптомів.

Вірус не є, наприклад, інфекційним, як хворобами, такими як грип, так як передача через бортовий простір набагато рідше. Ви повинні мати тісний контакт із джерелом інфекції, щоб бути в небезпеці.

Той, хто піклується про інфіковану особу або обробляє зразки крові або рідини, ризикує заразитися. Найбільший ризик для працівників лікарень, працівників лабораторії та членів їх сімей.

Процедури жорсткого контролю за інфекціями та одягнення захисного одягу мінімізують цей ризик – див. Поради для працівників охорони здоров’я та допомоги? Просто миття рук милом і водою може знищити вірус.

Заражена людина, як правило, розвиває лихоманку, головний біль, суглобові та м’язові болі, біль у горлі та сильну слабкість м’язів. Ці симптоми починаються раптово від 2 до 21 дня після інфікування.

Ситуація

Прослідковуються діарея, блювота, висип, біль у шлунку та порушена функція нирок та печінки. Тоді пацієнт кровоточить внутрішньо, а також може кровоточити з вух, очей, ніс або рота.

Як починаються спалахи Еболи?

Як він поширюється серед людей?

Вірусна хвороба Еболи смертельна в 50-90% випадків. Чим раніше людині буде надано турботу, тим краще їх шанси на виживання.

В даний час немає ліцензованого лікування або вакцини для вірусної хвороби Еболи, хоча нові потенційні вакцини та лікарські препарати розробляються та тестуються.

Пацієнти потребують ізоляції під час реанімації. Зневоднення є поширеним явищем, тому рідини можуть бути введені безпосередньо в вену (внутрішньовенно).

Кінцевий рівень кисню і кров’яний тиск повинні підтримуватися на правильному рівні, а органи тіла підтримуються, коли організм пацієнта бореться із захворюванням, і будь-які інші інфекції лікуються.

ZMapp – це експериментальна обробка, яку можна випробувати, хоча вона ще не була випробувана людьми на безпеку та ефективність. Продукт являє собою комбінацію трьох різних антитіл, які зв’язуються з білком вірусу Ебола.

Він координує та проводить відповідь на Еболу в Сьєрра-Леоне, і зобов’язався забезпечити 700 ліжок для лікування Ebola щонайменше в чотирьох лікувальних центрах у районах, де це найбільше потребує.

Для забезпечення персоналу для цих закладів буде збільшуватись національний навчальний фонд Еболи (який вже навчає 90 медичних працівників на тиждень) для підготовки Сьєрра-Леоне та міжнародного персоналу.

Співробітники громадської охорони здоров’я Англії також перебувають на передовій у рамках міжнародних зусиль, спрямованих на боротьбу з “Еболою” в Західній Африці. Вони підтримують Міністерство охорони здоров’я Сьєрра-Леоне, надаючи експертні поради щодо управління спалахом та запобігання поширенню вірусу.

Хто в небезпеці?

Уряд, поряд з Wellcome Trust та Радою медичних досліджень, спільно фінансує клінічні випробування потенційної вакцини проти вірусної хвороби Ебола.

Які симптоми?

Будь-яка територія, що постраждала від спалаху хвороби, повинна бути негайно поставлена ​​на карантин, а пацієнти – окремо.

Як лікувати?

Медичні працівники повинні уникати контакту з тілесними рідинами інфікованих пацієнтів, приймаючи такі заходи безпеки

Громадське здоров’я Англія розробила листівку, що рекомендує заходи безпеки, які повинні приймати гуманітарні працівники, а також поради щодо того, що вони повинні робити, якщо вони підозрюють інфекцію. Прочитайте листівку для працівників гуманітарної допомоги на веб-сайті GOV.

Після цих простих запобіжних заходів звести до мінімуму ваш ризик заразитися вірусною хворобою Ебола

Якщо ви вважаєте, що у вас або у члена сім’ї є симптоми інфікування Еболою

Більш імовірно, причиною вашої симптоматики є інше захворювання, таке як малярія, але вам може знадобитися перевірка на Ебола як запобіжного заходу.

Якщо ви почуваєтесь погано з такими симптомами, як гарячка, озноб, біль у м’язах, головний біль, нудота, блювота, діарея, біль у горлі або висип протягом 21 дня після повернення з Гвінеї, Ліберії або Сьєрра-Леоне, ви повинні залишатися вдома і Відразу ж телефонуйте 111 або 999 і поясніть, що ви нещодавно відвідали Західну Африку.

Ці послуги нададуть пораду та допоможуть вам побачитись у лікарні, якщо це необхідно, щоб визначити причину вашої хвороби.

Існують інші захворювання, які набагато частіші, ніж Ебола (наприклад, грип, черевний тиф і малярія), які мають аналогічні симптоми на ранніх стадіях, тому належна медична оцінка дійсно важлива для того, щоб забезпечити правильний діагноз та лікування.

Також дуже важливо, щоб медичні послуги чекали вашого прибуття – виклик 111 або 999 забезпечить це.

Керівництво було розроблено для надання допомоги університетам та іншим додатковим навчальним закладам, які можуть мати студентів, які повертаються або відвідують постраждалі країни. Прочитайте офіційні вказівки для навчальних закладів на веб-сайті GOV.

Важко зрозуміти, чи пацієнт інфікується вірусом Еболи на ранніх стадіях, оскільки симптоми, такі як лихоманка, головний біль та м’язові болі, схожі на хвороби багатьох інших захворювань.

Але фахівці-інфекціоністи зроблять експертні оцінки щодо того, який найбільш вірогідний діагноз грунтується на історії пацієнта. Якщо на цій основі Ебола вважається можливістю, тоді людина буде випробувана на хворобу.

Зразки крові або тілесної рідини можуть бути відправлені в лабораторію для тестування на наявність вірусу Ебола, і діагноз можна зробити швидко.

Підозрілий випадок буде ізольовано в бічній кімнаті, щоб мінімізувати контакт з іншими людьми під час їх тестування. Тільки якщо цей тест буде позитивним, то справа вважатиметься “підтвердженої”.

Якщо тест буде позитивним, людина буде переведений на лікарняний підрозділ високого рівня.

Якщо результат буде негативним, лікарі будуть проводити тестування на інші захворювання, такі як малярія, черевний тиф та холера.

Вірогідність зараження вірусною хворобою Ебола вважається дуже низькою, якщо ви не подорожували до відомої інфікованої зони і не мали безпосереднього контакту з особою, яка мала симптоми, подібні до Еболи, або мала контакт з інфікованою твариною чи забрудненими об’єктами.

Хоча це можливо, що люди, інфіковані Еболою, можуть прибути. На площині, вірус не так легко передаватися як дихальний вірус, такий як грип.

За минулих спалахів заходи контролю за інфекцією були дуже ефективними, коли містять Еболу в безпосередній близькості. Він має надійну систему громадського здоров’я з підготовленим персоналом та організаціями, необхідними для утримання випадків захворювання на Ебола.

Порадник випустив Пограничну силу для виявлення можливих випадків захворювання на Ебола, і існують процедури надання допомоги пацієнту та мінімізації ризику для здоров’я людей.

Крім того, люди, інфіковані Еболою, не стають інфекційними, незадовго до появи симптомів. Захворювання розвивається дуже швидко. Це означає, що інфекційні люди не ходять навколо поширення хвороби протягом тривалого періоду часу.

Як правило, протягом 5-7 днів симптоми розвиваються після інфікування, тому є час для виявлення людей, які можуть бути піддані впливу, поставити під контроль та, якщо вони показують симптоми, їх карантин.

Екіпаж літака навчається швидко відреагувати на будь-яких пасажирів, у яких виникають симптоми під час польоту з Африки. Вони вживатимуть заходів для зменшення передачі на борту літака. Але ця подія дуже малоймовірна, і поки що не було задокументованих випадків захворювання людей, просто перебуваючи на тому самому полі, що і жертва Ебола.

Ви не можете заразити Еболу через соціальні контакти або подорожувати на літаку з інфікованим, без безпосереднього контакту з кров’ю або тілесними рідинами інфікованої людини.

Кабіна екіпажу, яка виявляє хворого пасажира з підозрюваним інфекційним захворюванням на борту, а також наземний персонал, який приймає пасажира в пункті призначення, дотримуються рекомендацій Міжнародної асоціації повітряного транспорту щодо підозрюваних інфекційних хвороб (PDF, 37kb).

Якщо на борту літака є хтось погано, пілот повітряного судна має юридично зобов’язаний повідомити про контроль над повітряним рухом. Буде організовано медичне обстеження особи після прибуття. Точні заходи будуть залежати від аеропорту.

Місцеві органи громадської охорони здоров’я будуть попереджені, якщо існує така можливість, що людина страждає на інфекційне захворювання, тому може бути започаткована відповідна діяльність з громадського здоров’я.

Що робить уряд, щоб реагувати на кризу в Еболі?

Випадок імпорту Еболи навряд чи призведе до великої спалаху. В Англії існує система охорони здоров’я світового класу з надійними системами та процесами контролю інфекції та системами контролю хвороб, які мають зареєстровані дані про вживання імпортованих інфекційних хвороб.

Що робити, щоб спробувати знайти нові процедури або ліки?

Рівень ризику для населення, який набуває вірусу Ebola з кущами, дуже низький.

Яка порада для працівників охорони здоров’я та допомоги?

Заборонено імпортувати кукурудзу в Великобританію. Кулінарія вбиває вірус, але існує певний ризик у поводженні з рибою. Офіційна порада Агентства з харчових стандартів завжди полягала в тому, що люди повинні уникати нелегальної кущах, тому що ви ніколи не зможете бути впевненими в його безпеці.

Маловероятно, що людина, яка має симптоми вірусної хвороби Еболи, буде досить добре, щоб їхати в тренажерний зал, і, поки вони не мають симптомів, вони не є інфекційними. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) стверджує, що живий вірус ніколи не був ізольований від поту.

У Росії введено процедуру скринінгу в ключових аеропортах, починаючи з Хітроу. Метою було забезпечення того, щоб якомога більше людей, які приїхали з заражених країн, знали про симптоми та про те, як отримати доступ до медичних послуг якомога швидше.

Уряд зараз налаштовує процедури перевірки на Еболу, оскільки ймовірність подальшого імпорту Ебола в даний час дуже низька. Дізнайтеся більше про те, як уряд реагує на Еболу.

15/10 /

15/10 /

Яка порада для мандрівників у районах ризику?

Що робити, якщо я думаю, що можу мати Еболу?

Які вказівки надавали уряду школам та університетам?

Як діагностується?

Чому низький ризик для людей.?

Я, можливо, був у польоті з ким-небудь з Еболою. Я ризикую?

Тепер випадок Еболи підтверджено. Чи буде ми бачимо спалах, подібний до Західної Африки?

Чи є ризик передачі Еболи від нелегальної кущах?

Чи існує ризик зараження вірусом Еболи від поту, залишеним на тренажерному залі?

Які дії вживаються для припинення появи вірусу в Великобританії?