Харчове отруєння – профілактика

Найкращий спосіб уникнути харчового отруєння – забезпечити високий рівень особистої та харчової гігієни під час зберігання, обробки та готування їжі.

Агентство стандартів харчових продуктів (FSA) рекомендує згадати “чотири Cs”

Також рекомендується дотримуватися дати “використання до” їжі та інструкцій щодо зберігання на упаковці.

Чищення

Ці кроки важливі, оскільки такі речі, як зовнішній вигляд і запах їжі, не є надійним способом розповісти, чи можна їсти безпечно.

Ви можете запобігти розповсюдженню шкідливих бактерій та вірусів, підтримуючи належні норми особистої гігієни та чистивши робочі поверхні та посуд.

Приготування їжі

Регулярно мийте руки з милом і теплою водою, зокрема

Ви не повинні займатися їжею, якщо ви хворієте на проблеми з шлунком, такі як діарея або блювота, або у вас є якісь виявлені виразки або порізи.

Важливо готувати їжу ретельно, особливо м’ясом та більшість видів морепродуктів, щоб убити будь-які шкідливі бактерії, які можуть бути присутніми.

Переконайтеся, що їжа ретельно готується та гаряча в центрі. Щоб перевірити, чи м’ясо готове, вставте нож у товщу або глибоку частину. Це повністю приготоване, якщо соки ясні і немає рожевого або червоного м’яса. Деяке м’ясо, наприклад, стейки та суглоби яловичини або баранини, можна подавати рідко (не приготоване посередині), поки зовнішня сторона була приготована належним чином.

Під час розігрівання їжі переконайтеся, що воно повністю пропарено. Не повторюйте їжу більше одного разу.

Певні харчові продукти повинні зберігатись на правильній температурі, щоб запобігти росту та розмноженню шкідливих бактерій. Завжди перевіряйте інструкції з зберігання на етикетці.

Якщо їжу потрібно охолодити, переконайтеся, що ваш холодильник встановлений на 0-5C (32-41F).

Охолодження

Якщо їжа, яка потребує охолодження, залишається при кімнатній температурі, бактерії можуть зрости і розмножуватися до небезпечних рівнів.

Перехресне забруднення

Гігієна харчування за кордоном

Приготовані залишки слід охолодити швидко, в ідеалі протягом декількох годин, і поставити у ваш холодильник або морозильник.

Перехресні зараження – це переміщення бактерій з продуктів харчування (як правило, сирої їжі) до інших продуктів.

Це може статися, коли одна їжа торкається або капає на іншу їжу, або коли бактерії на руках, робочі поверхні, обладнання або посуд поширюються на їжу.

Щоб запобігти перехресному забрудненню

Завжди користуйтеся гарною їжею та гігієною води, коли ви перебуваєте за кордоном.

Це особливо важливо для відвідування територій, де низькі стандарти громадської гігієни, наприклад, у деяких країнах Африки та Азії.

Перевірте поради щодо здоров’я від країн, на яких ви подорожуєте, відвідавши веб-сайт Fit for Travel.

Дізнайтеся більше про їжу та воду за кордоном.

Як запобігти харчові отруєння вдома, включаючи E. coli, з порадами щодо безпечності харчових продуктів і перевірки мікроорганізмів

Дізнайтеся, чому у віці старше 65 років підвищений ризик виникнення харчових отруєнь та які продукти є ризикованими

Як запобігти харчові отруєння, включаючи поради щодо миття рук, зберігання продуктів харчування та ретельного приготування їжі