Харчова алергія – діагностика

Якщо ви думаєте, що у вас чи у вашої дитини є алергія на їжу, зверніться до лікаря.

Ваш лікар задасть вам деякі запитання щодо схеми симптомів вашої дитини, таких як

Вони також хочуть знати про історію хвороби вашої дитини, таку як

Перехід до клініки алергії

Ваш лікар може також оцінити вагу і вагу вашої дитини, щоб переконатися, що вони зростають із очікуваною швидкістю.

Якщо ваш лікар вважає, що у вас чи у вашої дитини є алергія на харчування, вас можуть звернутися до клініки алергії або центру для тестування.

Альтернативні тести

Необхідні тести можуть варіювати залежно від типу алергії

Нижче наведено більше інформації про ці тести.

Під час тестування шкіри на руці поміщають краплі стандартизованих екстрактів продуктів. Потім шкіра пронизується невеликим ланцем, що дозволяє алергену вступати в контакт з клітинами шкіри. Іноді Ваш лікар може проводити тест, використовуючи зразок продукту, що вважається причиною реакції. Свербіж, почервоніння та набряк зазвичай вказують на позитивну реакцію. Цей тест, як правило, безболісний.

Тест на шкіру має невеликий теоретичний шанс викликати анафілаксію, тому тестування слід проводити лише там, де існують засоби, які можуть мати справу з анафілактичною реакцією. Це, як правило, відбувається в клініці з алергією або в центрі, у лікарні або в лікарні з більшою хірургією.

Альтернативою тесту на шкіру є аналіз крові, який вимірює кількість алергічних антитіл у крові.

У дієті, що виключає продукти харчування, харчові продукти, які, як вважається, спричинили алергічну реакцію, вилучаються з дієти вашої дитини протягом двох-шести тижнів. Потім їжу знову вводять в дієту.

Якщо симптоми зникають, коли їжа знімається, але повертається, коли їжа знову введена, це зазвичай означає, що ваша дитина має харчову алергію або непереносимість.

Питання для запитання

Перед початком дієти вам слід дати пораду дієтологу з таких питань, як

Не намагайтеся самостійно проводити дієти з вигодовуванням їжі, не обговорюючи його з кваліфікованим медичним працівником.

Існує кілька магазинів-придбаних тестів, які вимагають виявлення алергії. Вони включають в себе

Багато альтернативних наборів тестування є дорогими, наукові принципи, на яких вони, як стверджують, базуються на не підтверджені, і незалежні огляди виявили, що вони є ненадійними. Тому їх слід уникати.

Якщо у вашої дитини виявлено харчову алергію (або ви є дорослим, у якого щойно діагностовано харчову алергію), ви, можливо, захочете задавати такі питання, як

Якщо ви думаєте, що у вас алергія, ось поради щодо того, як отримати діагноз – затверджені тести на алергію