Фізіотерапія – техніка

Фізіотерапія може включати різні методи лікування та профілактики, залежно від конкретних проблем, які ви відчуваєте.

Як перше ваше призначення, ви будете мати оцінку, щоб визначити, яка допомога вам може знадобитися.

Можна використовувати три основні підходи, до яких може користуватися фізіотерапевт

Освіта та поради

Інколи можуть бути випробувані інші методи, такі як акупунктура або лікування ультразвуком.

Одним з основних аспектів фізіотерапії є вивчення тіла в цілому, а не фокусування на окремих факторах травми.

Рух і вправи

Тому важливою частиною лікування є надання загальних порад про способи поліпшення вашого самопочуття – наприклад, регулярні фізичні вправи та збереження здорової ваги для вашого росту та збуту.

Фізіотерапевт також може дати вам конкретні поради, які ви можете застосувати до повсякденних заходів, щоб доглядати за собою і зменшити ризик болю чи травми.

Наприклад, якщо у вас болить спина, вам може бути надана порада щодо правильної позиції, правильної техніки підйому та переносу, а також уникнення незручного скручування, розтягнення або тривалого стояння.

Фізіотерапевти зазвичай рекомендують рух та вправи, щоб допомогти підвищити вашу мобільність і функціонувати. Це може включати в себе

Ваш фізіотерапевт може також рекомендувати вправи, які ви можете продовжувати робити, щоб допомогти вам впоратися з біль у довгостроковій перспективі або зменшити ризик повторного травмування.

Ви можете знайти брошури для тренувань з приводу деяких поширених проблем, а також вправи щодо запобігання падінням на сайті Charted Society of Physiotherapy (CSP).

Мануальна терапія – це техніка, в якій фізіотерапевт використовує свої руки для маніпулювання, мобілізації та масажу тканин організму.

Мануальна терапія

Це може допомогти

Інші методи

Мануальна терапія може використовуватися для лікування специфічних проблем, таких як біль у спині, але також може бути корисним для різних умов, які не впливають на кістки, суглоби та м’язи.

Наприклад, масаж може покращити якість життя для деяких людей з серйозними або довготерміновими станами, знижуючи рівень тривожності та покращуючи якість сну. Ручні методи також використовуються, щоб допомогти певним умовам легенів.

Інші методи, які іноді використовуються фізіотерапевтами, що можуть допомогти полегшити біль та сприяти зціленням, включають в себе

Деякі люди виявили, що ці процедури є ефективними, але не існує багато наукових доказів для їх підтримки.

Є деякі позитивні докази акупунктури, але Національний інститут здоров’я та догляду (NICE) рекомендує лише враховувати його для постійного болю внизу спини, головного болю хронічного натягу та мігрені.

Вікі Джозеф провів роки, шукаючи ліки від болю в спині. Дізнайтеся, що нарешті допомогло їй