Фізіотерапія – доступ до фізіотерапії

Якщо вам потрібна фізіотерапія, вам доступні різні варіанти.

Ви також можете побачити фізіотерапевта

Іноді медичну допомогу можна отримати через медичні служби охорони здоров’я, благодійні фонди, групи пацієнтів та добровільний сектор.

Фізіотерапія на

Фізіотерапія доступна безкоштовно на всій території Великобританії.

Залежно від того, де ви живете, ви можете самостійно звернутися до себе (див. Нижче), або вам може знадобитися відвідати свого лікаря або консультанта. Після обговорення ваших симптомів з лікарем, вони можуть направити вас до фізіотерапевта.

Самовідновлення для фізіотерапії

Ви можете знайти служби фізіотерапії поруч з вами, щоб дізнатись, звідки вас можуть звернутися.

Деякі області. Запропонуйте послуги самореференції, а це означає, що ви можете призначити зустріч, щоб побачити фізіотерапевта, перш ніж звернутися до лікаря.

Проте це не доступно скрізь. Співробітники вашої лікарської хірургії або ваша місцева клінічна група абонентів (CCG) або довіра повинні мати можливість розповісти вам, чи є вона доступною у вашому районі.

Самореференція особливо підходить для людей з відносно простими станами, такими як біль у суглобах, деформації або інші травми.

Якщо у вас складніші потреби – наприклад, у вас є проблеми з рухом, викликані інсультом або розсіяним склерозом (MS), вам може знадобитися реферал лікаря.

Деякі фізіотерапевти також працюють у лікувальному закладі як перший контакт для пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату, таких як біль у шиї та спині та ті, що мають тривалий стан, такі як МС або інсульт.

Звернувшись до лікаря, вам може запропонувати безпосередньо побачити фізіотерапевта, замість того, щоб спочатку побачити ГП.

Прямий доступ до фізіотерапії

Фізіотерапевти, які працюють у цих ролях, можуть мати додаткові навички, такі як призначення та замовлення сканування.

Приватна фізіотерапія

Охорона праці

Очікувані списки для фізіотерапії можуть бути довгими, а деякі люди вибирають замість нього приватне лікування. Якщо ви бачите фізіотерапевта в приватному порядку, вам доведеться заплатити за лікування.

Зазвичай ви можете звернутися до приватного фізіотерапевта безпосередньо без звернення до лікаря.

Вибираючи приватного фізіотерапевта, переконайтеся, що це таке

Ви можете знайти приватно фізичного терапевта поруч із вами, використовуючи директорію Physios2u CSP. Ви також можете скористатись пошуком на сайті Physio First.

Фізіотерапія може бути доступна на вашому робочому місці.

Деякі компанії надають послуги з охорони праці, які включають фізіотерапевтичне лікування. Зверніться до свого менеджера або відділу людських ресурсів, щоб дізнатись, чи доступний він там, де ви працюєте.

Якщо ви зараз працюєте, але не працюєте через погане здоров’я, і, можливо, будеш вимкнено протягом чотирьох тижнів і більше, ваш лікар може направити вас до державної служби під назвою Fit for Work за допомогою та порадою. Якщо ви вже не працювали протягом чотирьох тижнів, ваш роботодавець також може вас передати.

Дізнайтеся, як отримати звернення до ГП, включаючи поради щодо інших послуг, доступ до яких можна отримати через свого лікаря

Місцезнаходження