Фіброміалгія

Фіброміалгія, що також називається синдромом фіброміалгії (FMS), є довгостроковим станом, що викликає біль у всьому тілі.

Також, як і широко поширені болі, люди можуть мати фіброміалгію

Якщо ви думаєте, що у вас фіброміалгія, відвідайте свого лікаря. Лікування доступне для полегшення деяких його симптомів, хоча вони навряд чи повністю зникнуть.

Дізнайтеся більше про симптоми фіброміалгії.

Точна причина фіброміалгії невідома, але вона, як вважають, пов’язана з аномальними рівнями деяких хімічних речовин у мозку та змінами способів обробки центральної нервової системи (мозку, спинного мозку та нервів), що передаються через тіло.

Також пропонується, що деякі люди частіше розвивають фіброміалгію через гени, успадковані від батьків.

Що викликає фіброміалгію?

У багатьох випадках стан виникає через фізичну або емоційно-стресну подію, таку як

Дізнайтеся більше про причини фіброміалгії.

Будь-хто може розвинути фіброміалгію, хоча вона вражає в сім разів більше жінок, ніж чоловіків. Стан зазвичай розвивається у віці від 30 до 50 років, але може виникнути у людей будь-якого віку, включаючи дітей та людей похилого віку.

Неясно, скільки людей страждають на фіброміалгію, хоча дослідження вказують на те, що це може бути досить загальним станом. Деякі оцінки вказують, що приблизно 1 з 20 людей може бути певною мірою впливати на фіброміалгію.

Однією з основних причин незрозуміло, скільки людей постраждали, це те, що фіброміалгія може бути складною умовою для діагностики. Там немає конкретного тесту на стан, і симптоми можуть бути схожими на ряд інших умов.

Дізнайтеся більше про діагностику фіброміалгії.

Хто постраждав?

Незважаючи на те, що в даний час немає лікування за фіброміалгією, існують процедури, які допоможуть зняти деякі симптоми та полегшити життя.

Лікування, як правило, є комбінацією

Вправи, зокрема, визначають ряд важливих переваг для людей з фіброміалгією, зокрема, допомагають зменшити біль.

Докладніше про

Як лікують фіброміалгію

Багато людей з фіброміалгією вважають, що групи підтримки забезпечують важливу мережу, де вони можуть спілкуватися з іншими людьми, що живуть із таким станом.

Дія фіброміалгії – благодійна організація, яка надає інформацію та підтримку людям з фіброміалгією. Якщо у вас є які-небудь питання про фіброміалгію, зателефонуйте на службу підтримки добродійності за телефоном 0844 887 2444.

У благодійності також є мережа груп підтримки місцевої підтримки, яка може бути корисною, і онлайн-спільнота, де ви можете дізнатись про новини, події та поточні дослідження щодо цього стану.

Групи підтримки

Інша група підтримки, яка може виявитись корисною, – це фіброміалгія.

Що робити з різними типами болю, включаючи біль у суглобах, болі в спині та мігрень, а також як керувати довгостроковими болями