Фіброміалгія – симптоми

Фіброміалгія має багато симптомів, які, як правило, відрізняються від людини до людини. Головним симптомом є широко поширений біль.

Там можуть бути періоди, коли ваші симптоми стають кращими або гіршими, залежно від таких факторів, як

Якщо ви думаєте, що у вас фіброміалгія, відвідайте свого лікаря. Лікування доступне для полегшення деяких симптомів, хоча навряд чи вони зникнуть повністю.

Поширені болі

Основні симптоми фіброміалгії викладені нижче.

Якщо у вас фіброміалгія, одним з основних симптомів може бути широко поширений біль. Це може відчуватись у всьому організмі, але може бути гіршим у певних областях, таких як спина або шия. Біль, ймовірно, буде безперервним, хоча це може бути краще або більш серйозним в різний час.

Екстремальна чутливість

Біль може відчувати себе

Фіброміалгія може зробити вас надзвичайно чутливими до болю у всьому тілі, і ви можете виявити, що навіть найменший дотик болить. Якщо ви собі заподіюєте біль – наприклад, приплітання пальцями до ноги – біль може тривати набагато довше, ніж звичайно.

Ви можете почути умову, описану в наступних медичних умовах

Ви також можете бути чутливими до таких речей, як дим, певні продукти харчування та яскраві вогні. Під впливом чогось, що ви чутливі, це може призвести до виникнення інших симптомів фіброміалгії.

Фіброміалгія може змусити вас почувати себе жорсткою. Жорсткість може бути найважчою, коли ви знаходитесь в тій же позиції протягом тривалого періоду часу – наприклад, коли ви спочатку прокидаєтеся вранці.

Це також може спричинити спазми ваших м’язів, коли вони стискають (стискають) щільно і болісно.

Фіброміалгія може викликати втому (крайню втома). Це може варіюватися від м’якого, втомилого відчуття до виснаження, яке часто виникає під час захворювання, спричиненого грипом.

Жорсткість

Сильна втома може раптово настати і може злити вас з усієї вашої енергії. Якщо це станеться, ви можете почувати себе дуже втомленими, щоб взагалі нічого не робити.

Втома

Погана якість сну

Фіброміалгія може вплинути на ваш сон. Ви часто можете прокинутися втомленим, навіть коли у вас багато сну. Це відбувається тому, що стан іноді може заважати вам спати достатньо глибоко, щоб оновлювати вас належним чином.

Ви можете почути це, що описується як “невідновлювальний сон”.

Когнітивні проблеми – це питання, пов’язані з психічними процесами, такими як мислення та навчання. Якщо у вас фіброміалгія, у вас може бути

Якщо фіброміалгія викликає у вас біль і жорсткість у шиї та плечах, у вас також можуть виникнути часті головні болі.

Вони можуть варіюватися від легких головних болів до серйозних мігрені, а також можуть включати інші симптоми, такі як нудота (почуття хворих).

Деякі люди з фіброміалгією також розвивають синдром подразненого кишечника (ІХС).

IBS – це загальний стан травлення, який спричиняє біль і здуття живота у вашому животі. Це також може призвести до запору або діареї.

Інші симптоми, які люди іноді хворіють на фіброміалгію, включають в себе

Когнітивні проблеми (“фіброзно-туманний”)

У деяких випадках захворювання може призвести до депресії. Це тому, що фіброміалгія може бути важко справлятися, і низький рівень певних гормонів, пов’язаних з цією стадією, може спричинити депресію.

Головні болі

Депресія може викликати багато симптомів, у тому числі

Синдром роздратованого кишечнику (IBS)

Якщо ви думаєте, що у вас може бути депресія, важливо отримати допомогу від свого лікаря або фахівця з охорони здоров’я на фіброміалгію, якщо ви її бачили.

01/03 /

########

Будь-яка серйозна хвороба – і деякі незначні – може змусити вас втомлюватися. Ось 10 умов здоров’я, які можуть спричинити стомлення

Якщо ви відчуваєте низьку або низьку ціну, пройдіть цей короткий тест, щоб з’ясувати, чи страждає ти депресією

Інші симптоми