Фебридні судоми – Діагностика

Фебрильные судоми часто можна діагностувати з опису того, що сталося.

Додаткові тести можуть знадобитися, якщо причини пов’язаної із цим інфекцією не є ясними.

Навряд чи ваш лікар побачить захоплення, тому корисно повідомити про те, що сталося.

Подальші тести

Це корисно знати

Тести для виявлення джерела інфекції звичайно будуть необхідними, щоб виключити рідкісні умови, які можуть спричинити аналогічні симптоми, такі як менінгіт.

Зразок крові або сечі може знадобитися для перевірки на наявність ознак інфекції. Іноді важко отримати зразок сечі у маленьких дітей, тому його, можливо, доведеться зробити в лікарні.

Дізнайтеся більше про аналізи крові.

Подальші тести можуть бути проведені в лікарні, якщо симптоми вашої дитини є незвичними – наприклад, якщо вони не мають високої температури або їх напади не дотримуються нормальної картини.

Подальше тестування та спостереження в лікарні також зазвичай рекомендується, якщо у вашої дитини виникають складні фебрильні судоми.

Ваша дитина може мати інші тести, включаючи електроенцефалограму та поперекову пункцію, особливо якщо вони молодші 12 місяців.

Ці два тести пояснюються нижче.

Електроенцефалограма (ЕЕГ) вимірює дію електричного мозку вашої дитини за допомогою електродів, які розміщуються на їхній частині шкіри голови. Незвичайні закономірності діяльності мозку іноді можуть свідчити про епілепсію.

Проте деякі дослідження показують, що ЕЕГ може бути корисною у багатьох випадках фебрильних судом.

Під час поперекової пункції невеликий зразок спинномозкової рідини (CSF) видаляється для тестування. CSF – це чітка рідина, яка оточує і захищає головний і спинний мозок.

У базу хребта вставляють порожню голку, щоб отримати зразок CSF. Під час процедури місцевий анестетик буде використовуватися для знебарвлення спини вашої дитини, щоб вони не відчували біль.

Пояснювальна пункція може бути використана для визначення того, чи є ваша дитина інфекцією мозку чи нервової системи.

Дізнайтеся, як і чому проводяться аналізи крові

ЕЕГ – безболісна процедура, яка фіксує діяльність мозку. Дізнайтеся, коли воно використовується та як воно виконується