Укуси комах і укуси – ускладнення

Ряд ускладнень може розвинутися після того, як його вкусили або укусили комаха.

Вторинні бактеріальні інфекції є загальним ускладненням укусів і укусів комах. Вони включають в себе

Інфекція може виникнути, якщо ви подряпали укус комах або жало, або це може бути введено під час вкусу.

Інфекція

Інфекції, як правило, лікуються антибіотиками.

Боротьба з Лаймом – це інфекція, спричинена видом тику, відомим як Ixodes ricinus. Кліщі – це не комахи – вони маленькі павутинні.

Хвороба Лайма

Існує приблизно 2 000-3 000 випадків хвороби Лайма в Англії та Уельсі щорічно, причому приблизно від 15 до 20% випадків захворювання виникають, коли люди знаходяться за кордоном.

Ваш ризик розвитку хвороби Лайма збільшується, якщо ви витрачаєте багато часу в лісах або в районах охорони здоров’я, оскільки ці території є живими тваринами, що живуть з гаком, наприклад, оленями та мишами.

Початкова інфекція характеризується червоною висипкою, яка поступово розширюється назовні від місця прикусу. Антибіотики звичайно використовуються для лікування інфекції.

Якщо не лікувати, довгострокові наслідки хвороби Лайма включають проблеми з нервовою системою, такі як

Цей стан також може пошкодити суглоби, що може призвести до артриту, а іноді і до серцевих проблем, таких як запалення серцевого м’яза (міокардит) та запалення сухого тіла, що оточує серце (перикардит).

Вірус Західного Нілу – це інфекція з грипоподібними симптомами, яка поширюється комарами.

Не було повідомлено про випадки вірусу Західного Нілу, але випадки були в інших місцях світу.

Вірус Західного Нілу

Малярія – тропічна хвороба, викликана інфікуванням еритроцитів. Вона може передаватися людям шляхом укусу зараженого комара.

Малярія

Щороку у мандрівниках, які повертаються до Великобританії, налічується близько 1500 випадків малярії. Певний вид малярії, викликаний паразитом Plasmodium falciparum, є потенційно смертельним. Це становить більше половини всіх випадків малярії. кожен рік.

Боротьба з Лаймом – це бактеріальна інфекція, поширена людям заражених кліщів. Дізнайтеся, як уникнути вкуси і що робити, якщо ви