Тісна крайня плоть (фімоз і парафімоз)

Фімоз – це стан, при якому крайня плоть надмірно міцна, щоб її витягнути назад на голову пеніса (головки).

Фімоз є нормальним у дітей та малюків, але у дітей старшого віку це може бути наслідком стану шкіри, що спричиняє рубці. Це звичайно не проблема, якщо вона не викликає симптомів.

Невідкладне лікування потрібне у випадках, коли фімоз спричиняє такі проблеми, як утруднення сечовипускання.

Більшість необрізаних хлопчиків мали крайню плоть, яка не повернеться (відтягнути), тому що вона все ще прикріплена до крові.

Це абсолютно нормально протягом перших двох-шести років. Близько двох років, крайня плоть повинна починати природно відокремитись від глин.

Очінка для деяких хлопчиків може зайняти більше часу, щоб відокремитись, але це не означає, що є проблема – вона буде просто від’єднуватися на більш пізньому етапі.

Нормальний розвиток

Ніколи не намагайтеся змусити крайню плоть своєї дитини повернутися до того, як вона готова, бо це може бути болісним і пошкодити крайню плоть.

Фімоз, як правило, не є проблемою, якщо вона не викликає таких симптомів, як почервоніння, болючність або набряк.

Якщо голова вашої дитини виражена і запалена, у них може бути баланіт (запалення голови пеніса). Також може бути товстий виділ під крайньою плоттю. Якщо обидва голови та крайня плоть розпалені, це відомий як баланопостіт.

Візьміть дитину, щоб побачити свого лікаря, якщо у вас є такі симптоми. Ваш лікар зможе рекомендувати відповідне лікування.

Більшість випадків баланіту можна легко керувати, використовуючи комбінацію гарної гігієни, кремів або мазей, а також уникаючи речовин, що дратують член. Дізнайтеся більше про лікування баланіту.

Баланопостіти також іноді можна лікувати, дотримуючись простих гігієнічних заходів, таких як тримання пеніса чистим, регулярно промиваючи його водою, м’яким милом або зволожувачем. Моча може дратувати глава, якщо вона зберігається протягом тривалого періоду під крайньою плоттю, тому, якщо це можливо, ви повинні зняти крайню плоть, щоб мити голову.

Коли фімоз – це проблема

Якщо баланопостіт викликається грибковою або бактеріальною інфекцією, може знадобитися антигрибковий крем або курс антибіотиків.

У дорослих фімоз іноді може бути пов’язаний з інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Це також може бути викликане низкою різних шкірних подій, у тому числі

Місцеві стероїди (крем, гель або мазь, що містить кортикостероїди) іноді призначають для лікування жорсткої крайньої плоті. Вони можуть допомогти зм’якшити шкіру крайньої плоті, полегшуючи її відтягування.

Фімоз може викликати біль, розщеплення шкіри або відсутність сенсації під час сексу. Використання презерватива та мастильних матеріалів під час сексу може зробити ваш член більш комфортним.

Парафімоз

Хірургія може знадобитися, якщо у дитини або у дорослої людини виникає важкий або стійкий баланіт або баланопостіт, який призводить до крайньої плоті сили крайньої плоті.

Обрізання (хірургічне видалення частини або всієї крайньої плоті) може розглядатися, якщо інші методи лікування не відбулися, але це може призвести до таких ризиків, як кровотеча та інфекція. Тому це зазвичай рекомендується лише як крайній засіб, хоча іноді це може бути найкращим і єдиним варіантом лікування.

Крім того, може бути можливе хірургічне втручання для звільнення спайок (ділянки, в яких крайня плоть приклеєна до голів). Це дозволить зберегти крайню плоть, але не завжди може запобігти повторенню проблеми.

Гігієна пеніса

Парафімоз – це місце, коли крайню плоть після повернення неможливо повернути в початкове положення.

Це спричиняє болючість і роздуття глазів і вимагає невідкладної медичної допомоги, щоб уникнути серйозних ускладнень, таких як збільшення болю, набряку та обмеження кровотоку на пеніс.

Можливо, можна зменшити біль і запалення, застосувати до статевого органу місцевий анестетичний гель і натискати на голки, натискаючи крайню плоть вперед. У складних випадках може знадобитися зробити невелику щілину в крайній плоті, щоб полегшити тиск.

У важких випадках парафімозу може бути рекомендовано обрізання. У дуже важких випадках недостатність кровотоку до пеніса може спричинити за собою смерть тканини (гангрену) та хірургічне видалення статевого члена.

Важливо регулярно очищати свій член, щоб уникнути проблем. Ти повинен

Обрізані чоловіки також повинні регулярно чистити свій член з теплою водою і м’яким милом (якщо ви вирішите використовувати мило).

Дізнайтеся більше про те, як мити пеніс.

26/08 /

26/08 /

Все, що вам потрібно знати, щоб ваш пеніс був чистим, здоровим і придатним для цілей

Здоров’я для чоловіків у віці від 18 до 39 років, включаючи добре харчуватися, фізичну вправу, як втрати кишечника та секрети сексуального лікаря

Здоров’я та фітнес-поради для чоловіків віком від 40 до 60 років, у тому числі для подолання кризи середнього віку та втрати ваги

Інформація про здоровий спосіб життя для чоловіків у віці 60 років і старше