Туристичні щеплення

Якщо ви плануєте подорожувати за межі Великобританії, вам може знадобитися щеплення проти деяких серйозних захворювань, які зустрічаються в інших частинах світу.

Вакцинація доступна для захисту від інфекцій, таких як жовта лихоманка, черевний тиф та гепатит А.

У багатьох частинах світу дитяча програма вакцинації захищає вас від ряду захворювань, але не охоплює більшість інфекційних захворювань, виявлених за кордоном.

Ви можете з’ясувати, які вакцинації необхідні або рекомендовані для областей, які ви будете відвідувати на цих двох веб-сайтах

Деякі країни вимагають наявності міжнародного сертифіката вакцинації або профілактики (ICVP) перед входом. Наприклад, Саудівська Аравія вимагає підтвердження вакцинації проти певних видів менингіту для відвідувачів, які приїжджають в паломницькі рейси в Хадж і Умрах.

Багато тропічних країн Африки та Південної Америки не приймуть мандрівників з території, де є жовта лихоманка, якщо вони не можуть довести, що вони були щеплені проти нього.

Які язви мені потрібні?

Дізнайтеся більше про вакцини, доступні для мандрівників за кордоном.

Ви повинні отримати пораду принаймні за вісім тижнів, перш ніж ви плануєте подорожувати, тому що деякі джеби потрібно давати заздалегідь.

Спочатку телефонуйте або відвідайте свого лікаря або медсестра, щоб дізнатись, чи є ваші існуючі джеми найсучаснішими (вони можуть сказати з ваших нотаток). Ваш лікар або практична медсестра також зможуть надати вам загальні поради щодо вакцинації та подорожей, наприклад, для захисту від малярії.

Ваш лікар або практична медсестра може надати вам підтяжку ваших джеб, якщо вам це потрібно. Вони, можливо, зможуть надати вам необхідні туристичні джеми, або безкоштовно, або за плату.

Крім того, ви можете відвідати місцеву приватну клініку вакцинації для вашої подорожі для ваших прискорювачів та інших туристичних джей.

Не всі щеплення доступні безкоштовно, навіть якщо вони рекомендовані для подорожей до певної території.

Де я можу отримати мої джеби?

Наступні туристичні щеплення, як правило, доступні безкоштовно

Ці вакцини, як правило, безкоштовні, тому що вони захищають від хвороб, які, як вважається, представляють найбільший ризик для здоров’я людей, якщо вони були введені в країну.

Ви, ймовірно, доведеться платити за проїзд вакцинації проти

Вакцини від жовтої лихоманки доступні лише в призначених центрах. Веб-сайт NaTHNaC може допомогти вам знайти клініку, яка пропонує вакцинацію за жовтева лихоманка.

Що слід розглянути

Вартість подорожніх вакцин у приватних клініках буде різною, але може становити близько £ 50 для кожної дози вакцини. Варто розглянути це при складанні бюджету для поїздки.

Є кілька речей, які слід враховувати при плануванні вашої подорожі щепленням, в тому числі

Якщо ви подорожуєте тільки до країн північної та центральної Європи, Північної Америки чи Австралії, то навряд чи вам потрібні щеплення.

Вагітність та грудне вигодовування

Якщо можливо, зверніться до свого лікаря принаймні за вісім тижнів, перш ніж ви плануєте подорожувати. Деякі щеплення потрібно давати заздалегідь, щоб ваш організм міг розвинути імунітет. Деякі також включають кілька доз, розподілених протягом кількох тижнів.

Поговоріть зі своїм лікарем перед вакцинацією, якщо

У багатьох випадках малоймовірно, що вакцина, надана під час вагітності та грудного вигодовування, призведе до проблем у дитини. Однак ваш лікар може дати вам додаткову консультацію щодо цього.

Для деяких людей, які подорожують за кордон, вакцинація проти певних захворювань може не рекомендуватися. Це може бути справа, якщо

Ваш лікар може дати вам додаткову консультацію щодо цього.

Окрім того, що вам потрібна будь-яка туристична вакцинація, це також гарна можливість переконатися, що ваша інша вакцинація є найсучаснішою і, якщо необхідно, є додатковими. Хірургія Вашого лікаря може перевірити наявні вакцинації.

Люди з імунною недостатністю

Людям у певних групах ризику можуть бути запропоновані додаткові вакцини. До них відносяться щеплення проти таких захворювань, як гепатит В, туберкульоз (туберкульоз), грип та вітряна віспа.

Дізнайтеся більше про вакцини для дорослих та дітей, щоб дізнатись, чи є у вас якісь вакцини.

Немасштабні вакцини

16/11 /

16/11 /

Консультування для людей, які виїжджають за кордон, що охоплюють реактивне відставання, вакцинацію, ТБВ, страхування подорожей та безпеку сонця

Щороку приблизно 1500 мандрівників повертаються до малярії. Дізнайтеся більше про симптоми та причини, а також про те, як ви можете захистити себе

Дізнайтеся, які щеплення регулярно пропонуються і в якому віці вони потрібні