Трихомоніаз – лікування

Трихомоніаз навряд чи зникне без лікування. Інфекція може вилікувати себе в окремих випадках, але ви ризикуєте передавати інфекцію комусь іншому, якщо ви не лікуєтеся.

Трихомоніаз, як правило, швидко і легко лікується антибіотиками.

Більшість людей призначають антибіотик під назвою метронідазол, який дуже ефективний, якщо він правильно вживається. Вам, як правило, доведеться приймати метронідазол двічі на день протягом п’яти-семи днів.

Антибіотики

Іноді цей антибіотик можна призначати в одній, більшій дозі. Проте, це може мати підвищений ризик побічних ефектів, і це не рекомендується вагітним або жінкам, що годують грудьми, як застереження.

Метронідазол може викликати нудоту, блювоту та легкий металевий смак у роті. Найкраще це приймати після їжі. Зверніться до свого лікаря за порадою, якщо починаєте блювоти, тому що лікування не буде ефективним, якщо ви не зможете проковтнути таблетки.

Слідувати

Не вживайте алкоголь під час прийому метронідазолу і як мінімум через три дні після закінчення курсу антибіотиків. Вживання алкоголю під час прийому цього препарату може викликати більш серйозні побічні ефекти, в тому числі

Спеціаліст може рекомендувати альтернативні методи лікування, якщо метронідазол для вас не підходить (наприклад, якщо у вас алергія на нього).

Якщо ви правильно приймаєте антибіотики, вам, як правило, не потрібні наступні тести або огляди трихомоніазу.

Однак, можливо, вам знадобиться додаткове тестування, щоб з’ясувати, чи є ваші симптоми викликаними іншою інфекцією, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), якщо ваші симптоми залишаються або повторюються після закінчення лікування.

Якщо у вас є незахищений секс до закінчення лікування, вам необхідно повернутися до лікарської хірургії чи сексуальної поліклініки. Можливо, ви інфіковані. Ви також повинні повернутися, якщо ви

Вам може знадобитися більше антибіотиків або іншої форми лікування.

Вам слід уникати сексу, коли ви лікуєтеся від трихомоніазу, тому що ви можете стати інфекцією.

Сексуальні партнери

Якщо вам призначали одну дозу антибіотиків, вам слід уникати сексу в сім днів після прийому ліків.

Дуже важливо, щоб ваш поточний сексуальний партнер та будь-які інші недавні партнери теж проходили тестування та лікування. Якщо ваш сексуальний партнер не лікується, це підвищує ризик реінфекції.

Антибіотики є препаратами, що використовуються для лікування – і в деяких випадках – запобігають бактеріальним інфекціям