Трансплантація легенів – як це відбувається

Трансплантація легенів, як правило, триває від чотирьох до 12 годин залежно від складності операції.

Після того як у вас був ваш загальний анестетик, дихальна трубка буде поміщена в горло, щоб легені могли бути вентильовані.

Ваша скринька буде відкрита та готується до видалення хворого легенів або легенів.

Нові хірургічні методи

Якщо ваша циркуляція виглядає як вона потребує допомоги, серцево-легеневий байпасний апарат може використовуватися для збереження кровообігу під час операції.

Старі легені або легені знімаються, а нове легеня зшивається на місце. Коли команда пересадки впевнена, що нова легеня працює ефективно, сундук закритий, і вас зняти з байпасу.

Трубки залишаються в судині, щоб злити будь-яке нарощування крові та рідини, і вони залишаться на місці протягом кількох днів.

Ви будете доставлені до відділу інтенсивної терапії, де будуть додані подальші трубки, щоб забезпечити своє тіло рідинами та наркотиками та злити сечу з вашого міхура.

Є два нових хірургічних методи, які, як ми сподіваємося, збільшимо кількість донорських легенів, доступних для пожертвування. Вони описані нижче.

Більшість пожертвувань беруться від людей, які померли, але чиї серця продовжують бити, використовуючи обладнання для забезпечення життєзабезпечення – часто це люди, які померли після тривалої хвороби.

Тепер можна приймати легені від людини, яка раптово померла, а потім тримати цю легеню “живим” протягом години, пропускаючи в неї кисень. Кисень зберігає біологічні процеси проходження легенів, що зберігає легені.

Легкі можуть бути пошкоджені, коли мозок вмирає, перш ніж вони видаляються для пожертвування. Через це лише одна п’ята легеня підходить для пожертвування.

Перфузія легенів ex vivo – це нова методика, призначена для подолання цієї проблеми. Вона передбачає видалення легень із тіла та розміщення їх у спеціальному обладнанні, відомому як перфузійна установка.

Кров, протеїн та поживні речовини потім перекачуються в легені, що відновлює пошкодження.

Техніка все ще знаходиться в стадії народження, але ми сподіваємося, що це врешті-решт призведе до збільшення кількості наявних пожертвувань.

Дізнайтеся, що теж чекає, якщо ви прийдете до лікарні в стаціонарі, включаючи поради щодо згоди на лікування