Тиску виразки

Виразки тиску – це пошкодження, яке розбиває шкіру та основні тканини. Вони викликаються, коли ділянка шкіри знаходиться під тиском.

Вони іноді називаються “пролежні” або “висипання”.

Виразки тиску можуть різко варіювати від плям знебарвленої шкіри, щоб відкрити рани, що висвітлюють основну кістку або м’язи.

Дізнайтеся більше про симптоми тиску виразки.

Виразки тиску можуть розвинутися, коли протягом короткого періоду часу на область шкіри застосовується велика кількість тиску. Вони також можуть виникати, коли менший тиск застосовується протягом більш тривалого періоду часу.

Додаткове тиск порушує потік крові через шкіру. Без кровопостачання уражена шкіра голодує з кисню і поживних речовин, і починає руйнуватися, що призводить до утворення виразки.

Як розвиваються набряки виразки

Виразки тиску, як правило, впливають на людей із захворюваннями, що ускладнюють пересування, особливо тих, хто обмежується лежачим у ліжку або сидячи протягом тривалого періоду часу.

Умови, які впливають на течію крові через організм, такі як діабет 2 типу, також можуть зробити людину більш вразливою до виразки тиску.

Дізнайтеся більше про причини виразки тиску.

За оцінками, трохи менше півмільйона людей. Розвиватиме принаймні одну виразку тиску в будь-який конкретний рік. Це, як правило, люди з основним станом здоров’я – наприклад, близько 1 з 20 людей, які потрапляють у лікарню з раптовою хворобою, розвинуть виразку тиску.

Люди віком понад 70 років особливо вразливі до виразки тиску, оскільки вони, швидше за все, мають проблеми з рухом та старінням шкіри.

Лікування тиску виразки включає в себе застосування пов’язок, кремів та гелів, призначених для прискорення процесів загоєння та зменшення тиску. Хірургію іноді рекомендують для найбільш серйозних випадків.

Хто постраждав?

Для деяких людей виразки тиску є незручностями, що потребують дрібного догляду за мед. Для інших вони можуть бути серйозними і призвести до небезпечних для життя ускладнень, таких як отруєння крові або гангрена.

Дізнайтеся більше про ускладнення виразки тиску.

Виразки тиску можуть бути неприємними, засмученими та складними для лікування. Тому для запобігання їх розвитку в першу чергу використовується низка методів. До них відносяться

Дізнайтеся про лікування виразки тиску та запобігання виразкам тиску для отримання додаткової інформації.

Лікування та запобігання виразкам під тиском

На жаль, навіть за найвищих стандартів догляду, не завжди можливо запобігти виразкам тиску у особливо уразливих людей.

Отримайте практичну, фінансову та емоційну підтримку, незалежно від того, чи ви вимкнули її або виховуєте

Нова інвалідність змінить ваше життя, але існує велика підтримка, яка допоможе вам налаштуватись