Сінна лихоманка – реальні історії

Ліза Майлз, від Кента, спробувала провести кілька різних процедур для сінної лихоманки, перш ніж вона знайшла для неї правильну.

Коли я вперше отримав сінну лихоманку, у мене вже була астма, і я просто подумав, що мої симптоми пов’язані з цим. Моя голова і ніс відчували себе дуже перевантаженими. Мої очі почуватимуться дуже болісні, червоні і свербітні, особливо коли я був біля квітів. Під час звичайної перевірки з моїм ГП було встановлено діагноз “сінна гарячка”.

Мої симптоми, як правило, спалахнули з лютого по вересень. Сінна гарячка може погіршити астму, і у мене також виникають проблеми зі сном. Це схоже на те, щоб спробувати заснути з поганим холодом. На щастя, ліки, які я приймаю, допомогли мені заснути.

Я приймаю антигістамінні препарати, призначені моїм лікарем регулярно протягом сезону сінний лихоманки. Це не сонливість, тому вони не впливають на моє повсякденне життя. Я також використовую очні краплі. Я вважаю, що це лікування дуже допомагає. Це не повністю позбудеться моїх симптомів, але це робить їх керованими.

Мені також доводилося робити кілька змін у стилі життя. Я тепер не роблю траву. Якщо я дійсно повинен це зробити, я роблю це пізно ввечері, коли кількість пилку нижче. Я завжди закриваю і свої вікна. Я намагаюся не сидіти на вулиці, коли кількість пилку вранці та пізно вдень висока. Дійсно допомагає і прийом ліків до початку сезону сінна лихоманки.

Моя порада будь-кому, хто хворіє на сінну лихоманку, – це спробувати інший антигістамін, якщо запропонований не є ефективним. Я спробував кілька антигістамінних препаратів, перш ніж знайшов той, який дійсно допоміг мені виявити симптоми. Не соромтеся повернутися до свого лікаря та просити іншого, якщо ваші симптоми не звільняються.

Все, що вам потрібно знати про сінну лихоманку та його лікування, а також багато порад щодо самодопомоги