Сіатіка – профілактика

Не завжди можна запобігти ішеміці, але існує кілька способів запобігти пошкодженням травм, які можуть призвести до ішемічної хвороби, такі як грыжа або “зсув” диск.

Одна з найбільших причин травми спини, особливо на роботі, полягає у неправильному підйомі або обробці предметів. Навчання і дотримання правильного методу підйому та обробки предметів може допомогти запобігти ссіатиці

Дізнайтеся більше про те, як правильно підняти.

Підйом та поводження

Як ти сидиш, стоїш і ляжеш, може також мати важливий вплив на спину. Наступні поради допоможуть вам зберегти хорошу позицію

Встаньте прямо, голова обличчям до спини, пряма спина. Вага вашої ваги рівномірно на обох ногах, і тримайте ноги прямо.

Положення

Ви повинні бути в змозі сидіти прямо, з підтримкою у маленькій спині. Ваші коліна та стегна повинні бути рівними, а ваша нога повинна бути рівною на підлозі (при необхідності використовуйте підставку для ніг). Деякі люди вважають за доцільне використовувати невелику подушку або рулонну рушницю для підтримки маленької спини.

Якщо ви використовуєте клавіатуру, переконайтеся, що ваші передпліччя горизонтальні, а лікті під прямим кутом.

Дізнайтеся більше про те, як сидіти правильно.

Переконайтеся, що ваша нижня частина спини належним чином підтримується. Правильне розміщення крихітних дзеркал не дасть вам повороту навколо. Ковзани повинні бути прямо перед вашими ногами. Якщо ви керуєте великими відстанями, регулярно розбивайте, щоб ви могли розтягнути ноги.

Ваш матрац повинен бути достатньо міцним, щоб підтримувати ваше тіло, підтримуючи вагу ваших плечей та сідниць, зберігаючи хребет прямо. Якщо ваш матрац занадто м’який, покладіть тверду дошку під матрац. Підтримуйте свою голову подушкою, але переконайтесь, що ваша шия не піднімається під крутий кут.

Регулярні вправи можуть допомогти зменшити ризик розвитку грижі міжхребцевого диска, сповільнюючи вікову загрязненість дисків у спині. Це також може допомогти зберегти ваші підтримуючі м’язи спини сильним і еластичним.

Ви повинні добре підігріти і охолонути до тренування та спортивної діяльності. Ваше прогрівання і охолодження повинні включати вправи для розтягування.

Вправу

Дізнайтеся більше про те, як розігрітись перед тренуванням та розтягування після тренувань.

Поради, щоб зберегти спину здоровою і запобігти болю в спині, включаючи вправи та поради щодо правильної постави

Дослідіть це керівництво, щоб дізнатись про різні види болю в спині та про те, як його можна запобігти, а також поради щодо лікування