Суправентрикулярна тахікардія – Діагностика

Ваш лікар може підозрювати, що у вас є суправентрикулярна тахікардія (SVT) із опису ваших симптомів.

Якщо це так, вас можуть попросити мати електрокардіограму (ЕКГ) або відправити до кардіолога, який спеціалізується на розладах серцевого ритму та ненормальних серцебиттях (електрофізіолог).

ЕКГ – це тест, який фіксує ритм серця та електричну активність серця. Це безболісна процедура, яка зазвичай виконується в лікарні або в операції з вашим лікарем, і завершується приблизно п’ять хвилин.

Подальші тести

Невеликі наклейки (електроди) прикріплені до ваших рук, ніг і сундуків і з’єднані через дріт до машини ЕКГ. Кожного разу, коли ваше серце б’ється, він виробляє крихітні електричні сигнали. Машина ЕКГ простежує ці сигнали на папері.

Під час епізоду СВТ ваш частота серцевих скорочень, як правило, становить від 140 до 250 ударів на хвилину (вд / хв), порівняно з нормальним серцебиттям 60-100 балів / хв.

Якщо тест проводиться, коли у вас є епізод SVT, ЕКГ буде записувати ваш ненормальний пульс. Це підтвердить SVT і виключить інші умови.

Однак може бути важко сфотографувати епізод, тому ваш лікар може попросити вас носити невеликий портативний монітор ЕКГ, щоб записати частоту серцевих скорочень, постійно протягом 24 або 48 годин або з того часу, коли ви вмикаєте його на початку Епізод. Деякі монітори можна носити протягом тижня або довше.

Подальші тести можуть бути проведені після підтвердження SVT. Це допоможе визначити точне місце розташування проблеми серцем.

Наприклад, вас можуть попросити взяти участь у електрофізіологічному дослідженні, проведеному під седацією, де м’які, гнучкі дроти пропускають вени в ногу і в серце. Провід вимірює електричні сигнали у вашому серці і дозволяє лікарям знайти проблему.

Дізнайтеся, що потрібно знати про проблеми з аритмією або серцевим ритмом