Судинна деменція – лікування

В даний час не існує ліків від судинної деменції, і ніяким чином не змінювати пошкодження мозку, що вже відбулося, але лікування може допомогти запобігти подальшому пошкодженню і може допомогти уповільнити його прогресування.

Коли у вас діагностовано слабоумство, потрібно буде оцінити майбутні потреби в медичному та соціальному забезпеченні та скласти план догляду.

Це спосіб забезпечення того, що ви отримаєте правильне ставлення до ваших потреб. Вона передбачає визначення областей, де вам може знадобитися допомога, наприклад

Лікування основних умов

Дізнайтеся більше про плани догляду.

Основною метою лікування судинної деменції є лікування основної причини. Це, як правило, передбачає зміну здорового способу життя та прийому ліків.

Підтримуючі заходи та процедури

Лікування основного стану може допомогти уникнути подальших проблем, таких як інсульти, і може допомогти уповільнити або зупинити прогресування судинної деменції, якщо це буде діагностовано рано.

Прийом здорового способу життя повинен допомогти зменшити ризик відчуття подальшого пошкодження вашого мозку. Це може бути пов’язано з цим

Наведені вище посилання дадуть вам інформацію та поради щодо зміни способу життя.

Будь-який лікарський засіб, який ви призначаєте, залежить від основного стану, який у вас є. Вас можуть запропонувати

Інгібітори ацетилхолінестерази, такі як донепезил (Aricept), галантамін (ремініл) або ривастигмін (Exelon), які зазвичай використовуються для лікування хвороби Альцгеймера, не призначені спеціально для лікування судинної деменції, але іноді можуть застосовуватися.

Вони можуть бути особливо корисними, якщо у вас є комбінація судинної деменції та хвороби Альцгеймера.

Існує також безліч методів лікування, які можуть полегшити щоденне життя, якщо у вас виникла деменція. До них відносяться

Юридичні питання

Дізнайтеся більше про доброякісне життя.

Поради для опікунів

Якщо вам було діагностовано слабоумство, вам потрібно буде вжити заходів для вашої допомоги, щоб врахувати можливе зниження вашої розумової здібності. Це має включати в себе забезпечення того, щоб ваші побажання були підтримані, якщо ви не можете приймати рішення для себе.

Можливо, ви бажаєте скласти попереднє рішення після першого отримання діагнозу слабоумства. Це робить ваші відпустки для лікування відомі зараз, якщо ви не зможете це зробити в майбутньому.

Ви також можете розглянути можливість надання відносної тривалої довіреності. Це сила приймати рішення щодо вас, якщо ви не зможете це зробити.

Якщо ви турбуєтеся про когось із деменцією, вам може допомогти дізнатись більше про це

Ведення активного соціального життя може допомогти людині з слабоумством відчувати себе більш щасливими та більш мотивованими

Чи були у вас діагноз “слабоумство” або хтось, хто його знає? Зареєструйтеся, щоб отримувати шість щотижневих електронних листів, повних інформації та порад