Струс мозку

Стрижка – раптова, але короткочасна втрата психічної функції, яка виникає після удару або іншої травми голови. Це найбільш поширений, але найменш серйозний тип травми головного мозку.

Медичний термін для струсу мозку – це незначна травма травми головного мозку.

Симптоми струс мозку включають короткі

Якщо здійснюється сканування головного мозку, струс може діагностуватись лише тоді, коли сканування є нормальним – наприклад, немає кровотеч або набряк головного мозку.

Ступінь струсу повинна бути діагностована лише професіоналом у галузі охорони здоров’я, який навчався оцінювати пацієнтів з травмою голови. Вони зможуть виключити серйозну травму головного мозку, яка потребує сканування мозку або операцію.

Ви повинні відвідати найближчий відділ аварій та надзвичайних ситуацій (A & E), якщо у вас чи когось із вашої допомоги є травма голови і розвиваються такі ознаки та симптоми

Коли звернутися за медичною допомогою

Будь-хто, хто п’ється або має високий рівень рекреаційних наркотиків, повинен перейти до A & E, якщо у них є травма голови, тому що навколо них легко пропустити ознаки більш серйозної травми.

Телефон 999 для швидкої допомоги негайно, якщо ця особа

Деякі речі роблять вас більш вразливими до наслідків травми голови. До них відносяться

Є речі, які ви можете зробити вдома, щоб допомогти зняти симптоми струсу, в тому числі

Дізнайтеся більше про те, як поводяться струс мозку, включаючи інформацію про поради щодо самопідготовки та коли ви можете повернутися до спорту.

Після виникнення струсу мозку важливо ретельно контролювати. Це, як правило, 48 годин.

Відновлення

Це тому, що симптоми струсу струсу мозку також можуть бути симптомами більш серйозного стану, такими як

Незважаючи на те, що термін “незначна травма травми головного мозку” може вважатися серйозним, фактична ступінь пошкодження мозку зазвичай мінімальна і не викликає довготермінових проблем або ускладнень.

Є дані, що повторні епізоди струсу струсу мозку можуть спричинити довготривалі проблеми з розумовими здібностями та викликати деменцію. Цей тип деменції відомий як хронічна травматична енцефалопатія (КТЕ).

Проте це, здається, лише серйозний ризик для професійних спортсменів, які відчувають повторювані епізоди серйозного струсу, наприклад, боксери – CTE іноді називають “мозком боксера”.

Перспектива

Синдром після струсу струсу (PCS) – погано усвідомлений стан, при якому симптоми струсу мозку можуть тривати кілька тижнів або місяців.

Дізнайтеся більше про ПКС як ускладнення струсу мозку.

Більшість випадків струсу струсу виникають у дітей та підлітків віком від 5 до 14 років, причому дві найпоширеніші причини – спортивні та велосипедні випадки.

Хто в небезпеці?

Водоспади та аварії на автомобілях є частішою причиною струсу струсу у літніх людей.

Люди, які регулярно грають у командні спортивні змагання, такі як футбол та регбі, мають підвищений ризик струсу струсу.

Дізнайтеся більше про причини струсу мозку та поради щодо запобігання струсу мозку.

Отримувати поради щодо надання першої допомоги та коли набирати номер 999, включаючи інформацію про те, яку інформацію слід передати підрозділам з надзвичайних ситуацій

Велоспорт має багато переваг для здоров’я, але важливо бути безпечним для дорослих