Спортивні травми – Приклади

Спортивні травми можуть впливати практично на будь-яку частину тіла, включаючи м’язи, кістки, суглоби та сполучну тканину (сухожилля та зв’язки).

Розриви і штами – найпоширеніший вид спортивної травми. Стиснення відбувається, коли одна або декілька зв’язок розтягнуті, скручені або розірвані. Натяг м’язів (“витягування м’язів”) трапляється, коли м’язи або волокна розтягуються або розриваються.

Ознаки розтягнення або деформації можуть включати біль, набряк, синяки та нежність навколо суглоба або м’язів. Ви також можете виявити, що важко перемістити частину тіла.

Біль у спині

Інші спортивні травми включають в себе

Натисніть на посилання нижче, щоб дізнатися, як ці умови обробляються, або перегляньте сторінку про лікування травм у спорті для отримання більш загальної інформації.

Ураження кісток

Багато видів спорту несуть ризик спричинення болю в спині, яке, як правило, викликається розтягненням або деформацією у спині. Правильне прогрівання перед вправ може зменшити цей ризик.

Біль у спині часто сприймається як болючість, напруженість або жорсткість у нижній частині спини, але це можна відчути десь від шиї і плечей до сідниць і ніг.

Повторна активність або сильний вплив під час гри у спорт може пошкодити кістки, викликаючи це

Розбита кістка може викликати набряк, значні крововиливи та нежність навколо пораненої ділянки, а кровотеча, якщо кістка розірвала шкіру (відкритий перелом). Навряд чи ви зможете користуватися ураженим кінцівкою.

Біль, пов’язана з розбитою кісткою, також може бути важкою і змусити вас почувати себе слабкими, запаморочливими та хворими.

Якщо будь-яка частина вашого тіла виглядає деформованою, включаючи пальці, то, можливо, ви зламали кістку, і вам потрібно перейти до найближчого відділу аварій та надзвичайних ситуацій (A & E).

Прочитайте інформацію про те, як визначити, чи ви зламали кістку.

Травми хребта

Травми в корінці – це сльози сухожиль або великих м’язів на задній поверхні стегон. Вони поширені серед спортсменів.

Головні травми

Болі в п’яті

Раптово легені, біг або стрибки можуть спричинити розрив сухожиль суглобів сухожилля та суглобів сухожилля, які можна відчути або почути як поп і будуть відразу хворі. М’язи будуть спазмом (захопленням) і відчувати себе щільно і ніжно. У деяких випадках також можуть бути набряки та синяки.

Малі травми голови, такі як удари або синяки, є загальними і не завжди серйозними. Якщо у вас є якісь проблеми, зверніться до свого лікаря або в місцевий центр.

Ви повинні перейти до найближчого відділу аварій та аварійних ситуацій (A & E) або зателефонувати 999 та попросити швидку допомогу, якщо виникнуть будь-які симптоми сильної травми голови, такі як

Дізнайтеся більше про ознаки важкої травми голови.

Біль у п’яті може статися, коли густе смужку тканини, що проходить під підошвою стопи, пошкоджується. Це звичайно для бігунів та бігунів.

Це може спричинити гострий і часто сильний біль, коли ви розміщуєте вагу на п’яті. У більшості випадків постраждає лише одна п’ята, хоча деякі люди мають біль у обох п’ятах.

Біль і жорсткість п’яти іноді можуть бути спричинені пошкодженням ахілового сухожилля, який проходить за спиною каблука. Цей пошкодження може виникати поступово протягом тривалого періоду часу, або сухожилля можуть раптово врізати (розрив).

Якщо у вас виникає раптовий і сильний біль на п’яті, що може супроводжуватися звучанням “вискоблюючого” або “прищеплення”, ви, можливо, розірвали ахіловий сухожилля і повинні негайно звернутися до лікаря.

Запалені суглоби

Запалення суглобів може бути викликане станами, які впливають на суглоби та сухожилля, такі як

Біль у коліні

Тенісний лікоть – це тип тендоніту, який вражає зовнішню сторону ліктьового суглоба, викликаний повторним рухом м’язів в нижній частині руки. Лікті у гравців у гольфі схожі, але припухлість відбувається всередині ліктя.

Біль у плечі

Раптове болі в коліні є поширеними у контактних видах спорту, особливо в тих, що мають скручування, і це, як правило, викликається розтягненням, деформацією або тендонітом.

Інші травми коліна включають в себе

ACL є однією з чотирьох зв’язок у коліні. Це може розірвати, якщо ви раптом зупинитесь або зміните напрям, або якщо ви стрибкотете з місця. Якщо ви зірвете свій ACL, ви можете почути поп або тріщину під час вашої травми.

Інші симптоми розірваного ACL включають в себе

Біль у плечах є поширеним у спорті, який включає повторювані рухи, наприклад, боулінг або кидок. Тендони навколо плеча (манжета ротора) можуть спричинити запалення (тендиніт) або розірвати, викликаючи біль.

Дислокаційне плече може бути спричинено важким падінням або раптовим ударом. Верхня частина болісно “спливає” з плечового суглоба, і ви не зможете рухати руку.

Якщо у вас вивихнуте плече, ви повинні перейти до відділу A & E у найближчій лікарні. Це може допомогти підтримати руку за допомогою слінгів, поки ви пройдете свій шлях туди.

Потирання шкіри може бути спричинено неправильним взуттям або одягом. Переконайтеся, що ви носите правильний спортивний інвентар допоможе запобігти цьому.

Якщо у вас сильний шкірний травматизм, такий як глибока, відкрита рана в шкірі, слід звернутися до лікаря якнайшвидше. Лікування може знадобитися, щоб зупинити кровотечу, і може знадобитися шви.

25/01 /

25/01 /

П’ять найпоширеніших побічних травм, що робити, якщо ви отримуєте одне, а також як запобігти травмі

Поради, щоб зберегти спину здоровою і запобігти болю в спині, включаючи вправи та поради щодо правильної постави

Ураження шкіри