Смерть – що станеться

Добробут вашої дитини буде контролюватися під час вашої антенатальної зустрічі, тому будь-які проблеми, як правило, піднімаються до початку роботи.

Якщо підозрюють, що ваша дитина може померти, акушерка або лікар може спочатку намагатися прослуховувати серцебиття дитини з допомогою портативного допплерівського пристрою. Ультразвукове сканування також буде проводитись, щоб перевірити серцебиття вашої дитини. Як правило, лікаря буде запропоновано підтвердити, що дитина загинула шляхом проведення ультразвукового сканування.

Іноді після підтвердження смерті дитини мама може все ще відчувати, як вона рухається. Це може статися, коли мама змінює позицію. У цьому випадку матір може запропонувати іншу ультразвукову скану.

Давати народження

Вирішення того, що ваша дитина загинула, є руйнівним. Вам слід запропонувати підтримку, і вам слід пояснити ваші варіанти. Якщо ви знаходитесь в лікарні один, попросіть працівників зв’язатися з близькими до вас особами і попросіть їх приїхати, щоб бути з вами.

Дізнайтеся більше про отримання допомоги після мертвонародження.

Якщо дитина вмирає до початку пологів, звичайно пропонуються ліки для початку праці. Це для матері безпечніше, ніж для кесаревого перетину.

Якщо немає медичних причин, щоб дитина могла народитися відразу, можливо, можна буде почекати, поки робота почнуть природно. Це рішення, як правило, не потрібно робити негайно, і це може бути можливим першим на день або два. У деяких випадках можна рекомендувати ліки, що готує тіло жінки для індукційного процесу. Це лікування може зайняти до 48 годин на роботу.

Очікуючи, що робота починається природним шляхом, регулярні аналізи крові потрібні через 48 годин.

Очікування праці, щоб почати природно, також збільшує шанси дитини, що погіршується в утробі матері. Це може вплинути на те, як дитина виглядає, коли він або вона народжується, і може ускладнити з’ясування того, що спричинило смерть.

Якщо здоров’я матері є під загрозою, праця майже завжди викликається використанням ліків. Це може бути зроблено негайно, якщо

Труд можна індукувати шляхом введення пізарної таблетки або гелю в піхву або глотаючи таблетку. Іноді ліки дають крізь крапельницю у вену в руці.

Дізнайтеся про сканування ультразвуку, в тому числі про те, як вони працюють, як вони виконуються, а також про будь-які ризики чи побічні ефекти

Деякі діти вмирають до народження або незабаром після народження. Дізнайтеся, де ви можете отримати підтримку