Скринінг аневризми органів черевної аорти. Часті питання

1. Чи буде мені запропонований скринінг аневризми черевної аорти на аорти, якщо я живу за межами Англії?

2. Які наукові докази підтримують аналіз ААА?

3. Що станеться, якщо я чоловік у віці старше 65 років і не пройшов перевірку на AAA?

4. Як щодо жінок та чоловіків до 65 років?

5. Які наслідки для водіння?

6. Які наслідки для авіаперельотів та страхування подорожей?

7. Чому програмі потрібно зберігати особисту інформацію?

8. Чи можу я дізнатись про інші проблеми зі здоров’ям у результаті аналізу ААА?

9. Де фахівці в галузі охорони здоров’я можуть дізнатись більше про програму скринінгу ААА?

Програми скринінгу ААА були створені в Північній Ірландії, Шотландії та Уельсі. Деталі доступні нижче

Національний комітет зі скринінгу оцінює всі дослідні докази, пілотні програми та економічні оцінки, перш ніж рекомендувати нову програму скринінгу.

Комітет вирішив, що програма скринінгу ААА забезпечить вигоди за прийнятну вартість.

За оцінками, програма зменшить смертність від розривів ААА серед чоловіків у віці 65 років і старше до 50% і запобігає близько 2000 передчасних смертей на рік.

Дізнайтеся більше про дослідження з аналізу ААА.

Скринінг ААА пропонується всім людям у Англії протягом року, коли вони складають 65 років.

Чоловіки, які отримують нормальний результат, не потребують іншого сканування. Чоловіки старші 65 років, які раніше не проходили обстеження, можуть звертатися до місцевої служби скринінгу, не проходячи через свого лікаря.

Програма призначена для чоловіків у віці 65 років і старше, оскільки в цій групі 95% випадків розриву аневризми аорти зустрічаються. Чоловіки також в шість разів частіше мають аневризму, ніж жінки.

Розривані ААА зустрічаються менш поширеними у жінок і в середньому стають на 10 років пізніше, ніж у чоловіків.

Немає жодних доказів того, що запрошення жінок або чоловіків, які досягли 65 років для скринінгу, надасть великі переваги.

Проте ризик розвитку аневризми вище, якщо у вас є близький родич – брат, сестра або батько – хто має або має його.

Це означає, що ви можете отримати сканування ультразвуку. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб обговорити реферал.

Вам рекомендується подати запит на сканування у віці, що на п’ять років молодше, ніж був діагностований ваш брат, сестра чи батько.

Близькі родичі чоловіків з ААА повинні приймати звичайні медичні застереження, щоб не палити, контролювати рівень холестерину та артеріального тиску та залишатись здоровими.

ГП можуть порадити людям припинити водіння, а також про те, чи потрібно повідомити про стан здоров’я ліцензію на водійські та транспортні засоби (DVLA).

Страхувальники автотранспорту не можуть задавати питання про стан здоров’я, і ​​тому не коригуйте страхові внески на цій основі.

Положення DVLA щодо AAA стверджує, що

Про це свідчать політики автобусів, автобусів та вантажних автомобілів

Програма скринінгу посилає чоловіків на судинних хірургів, якщо їх аневризма досягає 5,5 см.

Політика DVLA не торкається водіїв автомобілів з малими або середніми аневризмами (3.0-5.4 см), які є частиною групи спостереження програми.

Асоціації британських страховиків (ABI) було повідомлено, що AAA, швидше за все, не розривається на висоті, ніж на місцях, і не знає ні однієї авіакомпанії, яка керує постійним правилом про відмову пацієнтам від цього стану.

ABI також не знає про будь-які поліси страхування подорожей, які містять конкретне виключення для AAA як частину їх стандартної редакції.

Якщо претендент на страхування подорожей декларує ААА, АБІ розуміє, що процес медичного огляду не запитує діаметр аневризми, тому що для цього слід було б очікувати ступінь медичних знань пацієнта про те, що вони не можуть Мати

Пацієнтам натомість запитують, чи мають вони остаточне лікування, такі як операція, і якщо так, коли. Їх також запитують, чи вони перебувають у черзі для такого лікування, і якщо вони мають будь-які інші пов’язані серцево-судинні захворювання.

ABI пропонує, щоб будь-який користувач, який має ААА, заявити про стан під час процедури подання заявки на страхування на виїзд або, коли він був поставлений діагноз, якщо вони мають існуючу політику подорожей.

Якщо заявник декларує ААА, з них може бути стягнута додаткова премія або умови, виключені з покриття.

Шукаючи покриття, брокер може допомогти. Британська Асоціація Страхових Брокерів (BIBA) надає послуги “знайти брокер”, яка може допомогти і з якою можна зв’язатися за телефоном 0870 950 1790.

Скринінг – це процедура діагностики, яка вимагає згоди суб’єкта. Існує пов’язана обов’язок догляду за записом інформації, щоб надати докази того, що зроблено, що знайдено, і ділитися цим з відповідними постачальниками медичних послуг, тому будь-які висновки можуть бути переглянуті.

Дані запису дозволяють програмі забезпечити якісний процес перевірки, щоб перевірка, оцінка та лікування були ефективними та своєчасними.

Перевірка органів черевної порожнини є лише однією частиною систематичного шляху догляду, і було б безвідповідально і потенційно недбало запропонувати сканування, не гарантуючи наявність гарантій, що надаються гарантованою національною системою.

Програма скринінгу повинна зберігати особисті дані, щоб він знав, чи і коли особа отримала сканування, і чи вони відхилили скринінг.

Це також дозволяє місцевим програмам стежити за тим, хто запрошував чи не був запрошений на перевірку та розглядати подальші запити.

Особиста інформація доступна лише для працівників охорони здоров’я, які беруть участь у перевірці особи чи будь-якої подальшої оцінки або лікування.

Незважаючи на те, що база даних є національною системою, суворе управління даними означає, що особисті дані можна отримати лише персоналу, який безпосередньо бере участь у процесі перевірки особи.

Якщо чоловік пройшов обстеження та виявив наявність аневризми, буде потрібно поділитися своєю інформацією з судинною одиницею для підтримки подальшого дослідження та можливої ​​операції.

У клініці скринінгу вам буде запропоновано, чи ви надаєте програмі ваш дозвіл

Чоловіки будуть демонструватися тільки в тому випадку, якщо вони дадуть свою згоду на перші три пункти вище.

Ні, під час сканування ультразвуку (тест на скринінг), технік лише розглядає вашу аорта спеціально, щоб перевірити, чи є у вас ААА.

Якщо у вас є якісь проблеми щодо вашого здоров’я, зверніться до свого лікаря.

9. Де фахівці в галузі охорони здоров’я можуть дізнатись більше про програму скринінгу ААА?

Інформацію для фахівців у галузі охорони здоров’я можна знайти на веб-сайті програми перевірки AAA.

30/08 /

30/08 /

Інформація про здоровий спосіб життя для чоловіків у віці 60 років і старше

Інформація та поради щодо здорового способу життя для жінок у віці 60 років і старше

Місцезнаходження