Синдром токсичного шоку – Симптоми

Синдром синдрому токсичного шоку (TSS), як правило, починається з раптової високої температури (підвищення температури тіла вище 38,9С / 102F).

Інші симптоми потім швидко розвиваються, як правило, протягом кількох годин. Вони можуть включати в себе

Також може виникнути широко поширені висипання сонячних променів, у тому числі білі очі, губи та язинки, які стають більш червоними, ніж звичайно.

Коли звернутися за медичною допомогою

Через 1-2 тижні після появи висипу, звичайно, шкіра починає проливати у великих аркушах, особливо з долонь рук і підошви ніг.

Люди з стрептококами ТСС можуть також мати симптоми серйозної стрептококової інфекції. Наприклад, болі в м’язах, біль у животі (наприклад, після пологів) або кашель.

Якщо у вас виникне раптова підвищена температура та один або декілька інших симптомів, перерахованих вище, все ще вкрай маловероятно, що у вас є TSS. Проте такі симптоми ніколи не слід ігнорувати. Зв’яжіться зі своїм лікарем, місцевим позаштатним сервісом або 111 негайно.

Якщо ви носите тампон, видаліть його прямо зараз. Також повідомте свого лікаря або лікаря, якщо ви використовуєте тампон, нещодавно випало травму шкіри або шкіру, або якщо у вас інфекція шкіри, така як кип’ятіння або блискавка, яка стала інфікованою.

Знаки, які потребують перевірки, включаючи кровотечі після сексу, між періодами та після менопаузи