Синдром сухого ока – самодопомога

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб запобігти синдрому сухого ока або полегшити симптоми.

Певні середовища можуть дратувати ваші очі. Тримайте очі від захищених

Окуляри можуть забезпечити хороший захист. Уникайте димного середовища, і ви повинні спробувати припинити куріння, якщо курите.

Фактори навколишнього середовища

Уникайте використання макіяжу очей. Підводка для очей та туш для вій можуть блокувати залози в повіках і викликати запалення навколо очей.

Деякі випадки захворювання на сухість очей можна лікувати за допомогою спеціальних окулярів. До них належать спеціально створені окуляри, що називаються окулярами вологості камери. Ці обертання навколо очей, як окуляри, допомагають утримати вологу та захищати ваші очі від подразників.

Тримайте очі чистими

Якщо ваші попередні контактні лінзи викликали сухість очей, то також доступні спеціальні контактні лінзи. Ви повинні обговорити різні варіанти з вашим оптимістом.

Якщо ви регулярно користуєтеся комп’ютером, переконайтеся, що робоча станція комп’ютера налаштована правильно, щоб мінімізувати напругу очей. Ваш монітор повинен стояти на рівні очей або трохи нижче.

Якщо ви використовуєте комп’ютер на роботі, у більшості роботодавців є працівник служби охорони здоров’я та безпеки або представник служби охорони здоров’я, який може порадити вас.

Ви також повинні регулярно робити перерви на екрані свого комп’ютера щогодини.

Докладніше про

Зволожувач, такий як прохолодний пристрій для туману, на роботі та вдома змочить навколишнє повітря і може допомогти зменшити ваші симптоми.

Відкриття вікон на кілька хвилин у холодні дні та довше навесні та влітку також допоможе зберегти вологість повітря та запобігти накопиченню цвілі.

Дієта

Якщо ви працюєте або живете в особливо пильному середовищі, ви також можете виявити корисним використання повітряного фільтра.

Гарна гігієна допоможе поліпшити синдром сухого ока, особливо якщо у вас блефарит.

Існує три основні способи збереження гігієни повік. Вони повинні виконуватися один або два рази на день

Поради щодо того, як це зробити, описано нижче.

Деякі люди знаходять компресію з спеціальним мікрохвильовним ебанком, корисним для синдрому сухого ока. Якщо ви користуєтесь однією з цих продуктів, переконайтеся, що ви почистили мішок до і після використання.

Цей процес може спочатку спричинити роздратування очей, трохи нагадуючи мило в ваших очах, але це нормально, і з часом воно повинно покращатися.

Різноманітні засоби для очищення повік та антицетатні серветки доступні на комерційній основі, або ви можете спробувати зробити це вдома.

Для домашнього розчину наповніть чашу з однією пінтою кип’яченої води і дайте їй охолонути до теплих температур. Потім додайте один із них

Не використовуйте дитячий шампунь, оскільки він розбиває олійний шар і ускладнює роботу.

Після того як ви зробили чистяче рішення

Є деякі докази того, що дієта з високим вмістом омега-3 може сприяти покращенню синдрому сухого оча.

Найкращими джерелами омега-3 є жирна риба, така як

Прагнення їсти принаймні дві порції риби на тиждень, однією з яких повинна бути жирна риба.

Ви також можете отримати омега-3 з різних горіхів і насіння, рослинних олій, соєвих та соєвих продуктів та зелених листових овочів.

Омега-7, або обліпихова олія, також виявилася корисною.

Дізнайтеся більше про харчування здорової їжі.

17/03 /

########

Чому регулярні тести на очах важливі і як здоровий спосіб життя може допомогти вам підтримувати гарне бачення