Сильна травма голови – відновлення

Коли ви вийдете з лікарні, вам буде надана інформація та поради, які допоможуть вам відновити вдома.

Програма відновлення залежить від точного характеру вашої травми, ваших індивідуальних потреб та загального здоров’я.

Якщо ви відновлюєтеся після важкої травми голови, то вам може знадобитися

Поради для дорослих

Ви повинні негайно звернутися до лікаря, якщо у вас виникнуть будь-які інші симптоми сильної травми голови під час відновлення вдома.

Якщо ваша дитина відновиться після сильної травми голови, вам може порадити

Поради для дітей

Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ваша дитина розвиває будь-які інші симптоми сильної травми голови під час відновлення вдома.

Ти можеш порадити звернутися до свого лікаря на тиждень після того, як ви вийшли з лікарні, щоб вони могли перевірити, як ви справляєтесь.

Ви також можете мати ряд подальших зустрічей у клініці травми голови. Вони, як правило, будуть з фахівцем, таким як невролог (експерт у мозку та нервовій системі).

Залежно від того, як ваша травма голови вплинула на вас, вам може знадобитися різний тип лікування, щоб допомогти вам у відновленні, наприклад

Головна дорога, асоціація травми головного мозку – це благодійна організація, яка надає допомогу та підтримку людям, які постраждали від травм голови.

Для отримання додаткової інформації про всі аспекти травми голови, ви можете зателефонувати в службу підтримки Headway за телефоном 0808 800 2244. Ви також можете надіслати електронний лист до служби підтримки: helpline@headway.org.uk

Персонал служби підтримки може

Наступні зустрічі та реабілітація

Ви також можете шукати місцеві служби Headway. Вони пропонують широкий спектр послуг, включаючи реабілітаційні програми, підтримку опікунів, соціальну реінтеграцію, громадську підтримку та допомогу у відпустці (короткострокова підтримка для тих, хто потребує допомоги – наприклад, щоб дати звичайному вихованцю перерву).

Отримання підтримки

Водіння після травми голови

Персонал голови не може дати медичну допомогу. Для цього зверніться до свого лікаря або зателефонуйте 111.

Серйозні травми голови можуть вплинути на вашу здатність керувати автомобілем. Ви маєте юридично зобов’язане інформувати Агенцію з питань ліцензування водіїв та транспортних засобів (DVLA) та вашу страхову компанію.

Ви не зможете керувати автомобілем, поки не отримаєте схвалення DVLA, і ваш лікар підтвердив, що ви здійснили повне відновлення.

Див. GOV.website для отримання додаткової інформації про водіння зі станом здоров’я.

Ви також можете ознайомитись з керівництвом Rica, щоб прокотитися після травми головного мозку.

Когнітивна поведінкова терапія (CBT) – це тип психотерапії, що вирішує проблеми. Дізнайтеся більше тут

Дізнайтеся, які термінові та екстрені служби доступні в Англії та коли це доцільно їх використовувати