Серцевий напад – діагностика

Якщо підозрюють серцевий напад, вам слід негайно забрати в лікарню. Ви, як правило, приймають до гострого відділу серцевої терапії (ACCU) або безпосередньо до катетеризації серця, щоб підтвердити діагноз і почати лікування.

Електрокардіограма (ЕКГ) є важливим тестом при підозрі на серцеві напади. Вона повинна бути проведена протягом 10 хвилин після вступу до лікарні.

ЕКГ вимірює електричну активність вашого серця. Кожного разу, коли ваше серце б’ється, він виробляє крихітні електричні сигнали. Машина ЕКГ записує ці сигнали на папір, що дозволяє лікарю побачити, наскільки добре функціонує ваше серце.

Електрокардіографія

ЕКГ безболісна і займає близько п’яти хвилин для виконання. Під час випробування електроди (плоскі металеві диски) прикріплені до рук, ніг та сундуку. Дріт з електродів підключений до машини ЕКГ, яка записує електричні імпульси.

ЕКГ настільки важлива, тому що

Види серцевого нападу

Серцеві атаки можна класифікувати за допомогою вимірювання, відоме як сегмент ST. Сегмент ST – це електричне вимірювання, записане ЕКГ. Це відповідає ступеню шкоди, завданої серцю.

Чим вище сегмент ST, тим більший імовірний збиток.

Інфаркт є однією з форм гострого коронарного синдрому (АКД), де спостерігається значне блокування коронарних артерій.

Є три основних типи АСУ

Три типи описані більш детально нижче.

STEMI – найважчий тип серцевого нападу, де є тривале переривання кровопостачання. Це викликано загальним блокуванням коронарної артерії, що може призвести до значних пошкоджень на великій ділянці серця.

STEMI – це те, що більшість людей думає, коли чує термін “серцевий напад”.

Інші тести

NSTEMI може бути менш серйозним, ніж STEMI. Це відбувається тому, що постачання крові до серця лише частково, а не повністю блокується.

У результаті пошкоджена менша частина серця. Проте NSTEMI все ще розглядається як серйозна невідкладна медична допомога.

Нестабільна стенокардія є найменш серйозним типом АКС, хоча, як і NSTEMI, вона все ще розглядається як невідкладна медична допомога.

При нестабільній стенокардії кровопостачання серця все ще серйозно обмежується, але немає постійного пошкодження, тому серцевий м’яз зберігається.

Ряд інших тестів може бути використаний для оцінки стану вашого серця та перевірки наявності супутніх ускладнень. Однак, оскільки серцеві напади є надзвичайними ситуаціями в медицині, деякі тести, як правило, проводяться тільки після початку вашої початкової терапії та стабілізації вашої хвороби.

Ушкодження вашого серця від інфаркту призводить до того, що певні білки повільно протікають у вашу кров. Ферменти – це спеціальні білки, які допомагають регулювати хімічні реакції, які відбуваються в організмі.

Якщо у вас був підозр на серцевий напад, буде взято зразок вашої крові, щоб можна було протестувати ці білки серця (відомі як серцеві маркери). Ваші рівні білка будуть вимірюватися за допомогою ряду зразків крові, взятих протягом декількох днів.

Це дозволить оцінити ваш серце, а також визначити, наскільки добре ви реагуєте на лікування.

Дізнайтеся більше про аналізи крові.

Рентгенологічний сундук може бути корисним, якщо діагноз серцевого нападу є невизначеним, і є й інші можливі причини ваших симптомів, наприклад, кишені повітря, зафіксованого між шарами легенів (пневмоторакс).

Рентгенологічний сундук також може бути використаний для перевірки ускладнень від серцевого нападу, таких як наростання рідини всередині легенів (набряк легенів).

Ехокардіограма – це тип сканування, який використовує звукові хвилі для створення картини всередині вашого серця.

Це може бути корисним, щоб точно визначити, які області серця були пошкоджені та як цей пошкоджений вплинув на роботу вашого серця.

Коронарна ангіографія може допомогти з’ясувати, чи відбулася блокація або звуження у коронарних артеріях, і, якщо так, точно визначити точне місце закупорки або звуження.

Тест включає введення тонкої трубки, відомої як катетер, в один з кровоносних судин у паху або руці. Катетер керується вашими коронарними артеріями за допомогою рентгенівських променів.

Спеціальна рідина, відома як контрастний агент, прокачується через катетер. Ця рідина виявляється на рентгенівських променях, і вивчення того, як вона тече навколо і через ваше серце може допомогти знайти місце будь-якого блокування або звуження.

Коронарна ангіографія часто проводиться безпосередньо перед операцією, оскільки результати можуть допомогти керувати зусиллями хірурга. Прочитайте нашу сторінку про лікування серцевого нападу для отримання додаткової інформації.

Людям із діабетом частіше розвиваються серцево-судинні захворювання. Дізнайтеся, як зменшити ризик

13/06 /

13/06 /

Людям із діабетом частіше розвиваються серцево-судинні захворювання. Дізнайтеся, як зменшити ризик