Серцева недостатність – причини

У більшості випадків серцева недостатність не має єдиної причини.

Існує ряд інших умов, які збільшують ваші шанси розвитку серцевої недостатності. До них відносяться

Існує також ряд інших умов, які можуть збільшити ризик розвитку серцевої недостатності. Деякі з них обговорюються нижче.

Аномалії ритму серця (аритмії)

Якщо ваше серце биться надто швидко, у нього може не вистачити часу для правильного заповнення та очищення. Це призведе до послаблення серцевого м’язу.

Дуже повільне серцебиття (менше 40 ударів на хвилину) може знизити вихід серця, що призводить до симптомів серцевої недостатності. Однак деякі люди, які дуже підходять, можуть мати імпульс менше 40 ударів на хвилину.

Пошкоджені серцеві клапани

Нерівномірний серцевий ритм (фібриляція передсердь є найпоширенішою неправильністю) підвищує ризик розвитку згустків крові (тромбоз), що може призвести до інсульту. У деяких людей це також може спричинити серцеву недостатність, особливо якщо частота серцевих скорочень є занадто швидкою.

Серце містить чотири односторонні клапани, які забезпечують кров потоку в правильному напрямку. Витікаючий клапан означає, що ваше серце повинне працювати важче і буде розтягуватися, щоб мати справу з додатковим об’ємом крові.

Звужений клапан може перешкоджати кровоплину і зменшити кількість крові, яку може прокачати серце, а також збільшити навантаження на серцевий м’яз.

Деякі діти народжуються з несправними клапанами (вроджена хвороба серця). Серцеві клапани також можуть бути пошкоджені під час серцевого нападу, або іноді вони можуть просто зноситись. Середня серце б’ється приблизно 75 разів на хвилину, що становить 4500 ударів на годину або більше 100 000 серцебит на день.

Деякі пошкоджені серцеві клапани можуть бути відремонтовані, але інші треба замінити. Це зазвичай вимагає операції з відкритим серцем, хоча зараз менш інвазивні альтернативи стають доступними і можуть використовуватися в певних ситуаціях.

Міокардит – це запалення серцевого м’яза. Це, як правило, викликається вірусною інфекцією та іноді може призвести до серцевої недостатності. Проте міокардит рідко розпізнається як причина серцевої недостатності.

Деякі діти народжуються з “дірою в серці”, що є ненормальним зв’язком між лівими та правими боками серця.

Міокардит

Це дозволяє крові текти з однієї сторони серця на іншу (як правило, зліва направо), накладаючи напругу на правий бік і іноді викликаючи серцеву недостатність.

Інші вроджені серцеві захворювання

У деяких випадках отвір у серці може бути виявлений до дорослого життя. Отвори можуть бути закріплені методами хірургічного втручання, хоча іноді потрібна операція.

Дізнайтеся, що потрібно знати про проблеми з аритмією або серцевим ритмом