Свербляча нижня частина – Діагностика

Ви повинні відвідати свого лікаря, якщо у вас з’явився сверблячий дно протягом декількох днів.

Ваш лікар подивиться на вашу історію хвороби та поставити запитання, щоб дізнатись, що може спричинити свербіння дна. Вони можуть запитати

Цілком імовірно, що ваш лікар захоче розглянути ваш дно. Ви можете відчувати себе незручно, але це нічим не бентежить чи турбується. Ваш лікар буде використовуватися для проведення цього типу обстеження.

Медичний огляд

Дізнавшись про вашу нижню частину, ваш лікар зможе краще зрозуміти, що може спричинити свербляюче дно та як його лікувати.

Ваш лікар почне дивитись на шкіру навколо ануса, перевірити на наявність ознак розтріскування або запалення та будь-яких кровотеч. Після цього вони проведуть цифрову ректальну експертизу (DRE).

Реферал

DRE – це внутрішнє обстеження прямої кишки (останньої частини товстої кишки, де зберігаються тверді відходи).

Ваш лікар вкладе перцю, змащену пальцем (цифрою) у ваш анус, щоб відчувати себе усе, що може спричинити свербіння дна. Це також дозволить їм виключити серйозні умови, такі як анальний рак, який іноді може викликати біль і свербіж навколо заднього проходу (анус).

Спробуйте розслабитися, коли у вас є DRE. Це не повинно викликати болю, але може відчувати себе трохи незручно.

Ваш лікар може направити вас до спеціаліста для подальшого дослідження та лікування. Спеціаліст, який ви бачите, залежатиме від того, що думає ваш лікар, викликаючи свербіння дна. Наприклад, вам може бути віднесено до a

Дізнайтеся, як побити загальні проблеми з травленням, такі як роздуття і розлад шлунка