Самопошкодження

Самопошкодження – це, коли хтось навмисно шкодить або шкодить своєму тілу. Зазвичай це спосіб справлятися з вираженими емоційними розладами чи виражати їх.

Іноді, коли люди самі постраждають, вони відчувають на певному рівні, що вони мають намір померти. Більше половини людей, які померли за самогубством, мають історію самозшкодування.

Проте найчастіше наміри карати себе, висловлювати свої страждання або полегшити нестерпну напругу. Іноді причиною є суміш обох.

Самопошкодження також може бути криком допомоги.

Якщо ви себе заподіюєте, ви повинні звернутися до лікаря за допомогою. Вони можуть звернутися до спеціалістів охорони здоров’я в місцевій громаді служби психічного здоров’я для подальшої оцінки. Ця оцінка призведе до того, що ваша команда допомоги розроблятиме план лікування з вами, щоб допомогти у вашому стресі.

Лікування людям, які страждають на себе, зазвичай передбачає побачити терапевта, щоб обговорити ваші думки та почуття, і як вони впливають на вашу поведінку та добробут. Вони також можуть навчити вас стратегіям боротьби, щоб запобігти подальшим епізодам самозшкодування. Якщо ви сильно пригнічені, це також може включати в себе прийом антидепресантів або інших препаратів.

Отримання допомоги

Дізнайтеся більше про отримання допомоги, якщо ви самі постраждаєте.

Є організації, які пропонують підтримку та поради людям, які шкодують себе, а також їх друзям та сім’ям. До них відносяться

Знайдіть більше ліній допомоги для психічного здоров’я.

Існує багато різних способів, як люди можуть навмисно завдати шкоди собі, наприклад

Люди часто намагаються зберігати собі таємницю через сором або страх перед відкриттям. Наприклад, якщо вони руйнують себе, вони можуть приховати свою шкіру та уникати обговорення проблеми. Часто близькі родичі та друзі помічають, коли хто-небудь заподіює собі шкоду, і підходити до предмета з обережністю та розумінням.

Якщо ви думаєте, що друг чи родич не наносять збитку, зверніться за будь-якими такими ознаками

Корисні організації

Люди, які самі постраждали, можуть серйозно зашкодити самим собою, тому важливо, щоб вони поговорили з ГП про основну проблему та звернулися з проханням про лікування або терапію, яка може їм допомогти.

Самопошкодження частіше, ніж багато людей усвідомлюють, особливо серед молодших людей. За оцінками, 10% молодих людей в певний момент себе заподіюють шкоду, але це робить люди різного віку. Такий показник також може бути недооціненим, оскільки не всі шукають допомоги.

У більшості випадків люди, які шкодують себе, роблять це для того, щоб допомогти їм подолати надзвичайні емоційні проблеми, які можуть бути викликані

Ці питання можуть призвести до нагромадження інтенсивних почуттів гніву, провини, безнадійності та самонаросту. Людина може не знати, до кого звернутися за допомогою, а сама шкода може стати способом звільнення цих почуттів.

Види самовіддачі

Самопорушення пов’язане з тривогою та депресією. Ці умови психічного здоров’я можуть вплинути на людей будь-якого віку. Самопошкодження може також виникати разом з антисоціальною поведінкою, такою як неправильне в школі чи втручання у поліцію.

Хоча деякі люди, які постраждали від самопочуття, мають високий ризик самогубства, багато людей, які самі постраждали, не хочуть припиняти своє життя. Насправді самовідданість може допомогти їм впоратися з емоційним розладом, тому вони не відчувають необхідності вбивати себе.

Ознаки самопошкодження

Центр психічного здоров’я для молодих людей із порадами щодо депресії, тривоги, самовіддачі, стрес, задирок та розладів харчування

П’ять порад для підвищення вашого настрою та допомогти вам почувати себе щасливими

Якщо вас залякують, поговоріть з кимось. Є багато людей, які можуть допомогти

Чому люди самі постраждали

Ознайомте попереджувальні ознаки депресії у дітей та підлітків та подивіться, яка допомога доступна