Розтяжки – профілактика

Розтяжки дуже поширені, і їх не завжди можна запобігти.

Проте наступна порада може допомогти зменшити ризик розвитку розтяжок.

Одним із найпоширеніших причин розтяжок є швидкий здобуття ваги протягом короткого періоду часу.

Здорова вага

Дієти, що призводить до того, що ваша маса швидко піднімається і вниз – так звана “діодинка” – може призвести до розтяжок. Таким чином, уникнення швидкого збільшення ваги та зниження ваги може допомогти уникнути розтяжок.

Якщо вам потрібно схуднути, ви повинні робити це повільно, їдячи здорову, збалансовану дієту і здійснюючи регулярні заняття. Ви не повинні втрачати більше 0,5 кг (1 фунт) на тиждень.

Дієта

Дізнайтеся більше про те, як схуднути.

Важливо вживати здорову, збалансовану дієту, багату на вітаміни та мінерали, зокрема вітамін Е, вітамін С, мінерали цинку та кремнію. Ці вітаміни та мінерали допоможуть зберегти вашу шкіру здоровою.

Збалансована дієта забезпечить усі вітаміни та мінерали, що потребують організму. Дієтичні добавки не потрібні для запобігання розвитку розтяжок.

Розтяжки, які виникають під час вагітності (striae gravidarum), зазвичай пов’язані з гормональними змінами, які впливають на шкіру. Збереження ваги ваги стабільно може допомогти мінімізувати ефект розтяжок.

Під час вагітності жінці важко поставити вагу протягом відносно короткого періоду часу. Однак це міф про те, що вам потрібно “з’їсти за двох”, навіть якщо ви очікуєте близнюків чи трійни.

Якщо ви вагітна, вам не потрібно їхати на спеціальній дієті, але ви повинні з’їдати різноманітні продукти щодня, щоб отримати правильний баланс поживних речовин для вас і вашої дитини. Ваша дієта повинна бути багата всіма вуглеводами, такими як хліб та макарони, а також фрукти та овочі.

Дізнайтеся більше про дієту під час вагітності.

Під час вагітності

Під час вагітності Ваша вага повинна бути повільною і поступовою. Сума ваги, яку ви поставили, буде залежати від ваги, яку ви мали перед вагітнінням. Нормально отримати 1-2 кг (2.2-4.4 ліпша) протягом перших 12 тижнів вашої вагітності. Як грубі інструкції, під час вагітності жінки, які

Чи ви зайва вага?

Поговоріть зі своїм лікарем, акушеркою або медичним відвідувачем, якщо ви стурбовані тим, що не отримуєте вагу зі здоровим курсом, або якщо ви стурбовані вашими розтяжками.

Індекс маси тіла (ІМТ) – це засіб, який більшість людей може використати для перевірки, чи є їхня вага здоровою у порівнянні з їх висотою та будовою.

Для більшості дорослих ідеальний показник ІМТ становить 18,5-24,9.

Ви можете скористатись калькулятором здорового ваги в ІМТ, щоб з’ясувати, чи є у вас надмірна вага.

Зберігайте шкіру здоровими в усіх вадах. Плюс поширені шкідливі стани та лікування, у тому числі вугри

Втрата ваги ресурсів, щоб допомогти вам схуднути здорово, в тому числі 12-тижневий дієта та план фізичних вправ

Дізнайтеся, як виглядають розтяжки, хто, ймовірно, отримає їх, і що станеться з ними після народження